• Česká republika

Adidas

Adidas je firmou s celosvětovým působením v designu, vývoji a marketingu sportovní obuvi, oděvů a příslušenství s posláním stát se vedoucí sportovní značkou světa. Značka adidas je součástí adidas Group, korporace, která zahrnuje značky jako Reebok, Salomon, TaylorMade a Rockport.

Adidas byl založen 18. srpna roku 1949, kdy se Adolf (Adi) Dassler rozešel se svým bratrem, který dal později vzniknout značce Puma. Obě dvě značky vznikly v Německu, kde dodnes mají sídlo vedle sebe.

Původně adidas vyráběl pouze běžecké boty a kopačky, které ironicky dodnes zůstali nejprodávanějšími produkty. Nyní kromě těchto produktů vyrábí sportovní a fitness oblečení, vybavení i obuv, přičemž se stále snaží kombinovat elegantní design s nejmodernější mi technologiemi, která mají zákazníkům pomoci dostat z nich to nejlepší. Heslo adidasu zní "Váš úspěch je naší ambicí!".


Značka adidas se dělí na další značky dle různého zaměření.


Oblečení, obuv a další doplňky značky adidas Performance nabízí celou škálu technologií, které Vás podpoří při sportovních aktivitách a pomůžou k lepšímu výkonu a skvělému pocitu ze hry. Ty nejlepší technologie se setkávají s vypracovaným stylem v mnoha kolekcích pro každý druh sportovce - od vrcholového sportovce až po rekreačního milovníka sportu, ženy, muže i děti.


Nabídka obuvi      Nabídka oblečení


Značka adidas Neo je svěží značka určená především pro ty, kteří upřednostňují aktuální trendy a sledují dění v oblasti módy. Neo je odnož pro mladší zákazníky, kteří neustále hledají způsob, jak osvěžit svůj styl značkovými kousky.

Neo znamená nový. Nový v konceptu i duchu.


Nabídka obuvi


Značka adidas Originals je řada ležérně sportovního oblečení, která nabízí kultovní street fashion v různých stylech inspirovaných dekádami historie značky Adidas i jejich hudebních či sportovních ikon. Street, urban a hip-hopová móda čeká na každého, kdo nechce splynout s davem a odváží se vyjádřit svou originalitu.


Nabídku najdete na naše partnerském eshopu molo-sport.cz.

Kopletní nabídka