Asics GEL-PHOENIX 8 W

Dámská běžecká obuv (T6F7N-6707 - 2282000330)

nehodnoceno
hodnocení: 0

Popis

Asics GEL-PHOENIX 8 W

Vypracujte si běžecký plán, zadejte si svůj cíl a kupte si pár bot Asics GEL PHOENIX, který vám pomůže dostat se až za cílovou čáru. Získejte stabilitu, kterou potřebujete při běhu na dlouhou vzdálenost, tato technologií nabitá bota vaši nohu stabilizuje ještě před prvním náznakem únavy. Tento model je vhodný pro začínající a rekreační běžce.
  • s GEL tlumením v přední a zadní části už nikdy nebude běh po chodníku problém
  • zaměř se na svůj první závod a následuj svůj dlouhodobý běžecký plán
  • díky modernímu stylu získej vzhled skutečného běžce

Specifikace

Svršeksyntetika, textilie, síťovina
Technologie svrškuOpen Mesh
Technologie mezipodešveGEL, SpEVA
Podeševguma
Technologie podešveAHAR+, DUOMAX
Určenídámské
Povrchsilniční
Použitíobjem
Míra tlumenístřední
Došlappronační
Klenbanízká
Voděodolnostne
Technologie ASICS-GEL™, SPEVA®, DUOMAX®, AHAR®+

Použité technologie

ASICS-GEL™

Tlumící systém ASICS-GEL™ zmírňuje nárazové a tlakové síly a současně podporuje zatížené chodidlo, aniž by přitom byl proveden chybný pohyb.

Tlumící systém ASICS-GEL™ je tvořen různými komponenty nebo polštářky GEL™, který je tvořen silikonovým materiálem a vyznačuje se vysokou setrvačností při tlakovém zatížení a při prvním kontaktu se zemí. Polštářky ASICS-GEL™ jsou ukládány v místech, kde dochází k největšímu zatížení, tedy pod patou a pod hlavním kloubem palce, resp. v oblasti bříšek chodidla. V těchto místech odvádí vertikální nárazové síly horizontálním směrem a předchází tak přetížení. GEL™ vždy umístěn v příslušné zóně podle typu užití obuvi. Například u bot určených na walking je GEL™ blíže ke středu, kde dochází k prvnímu kontaktu se zemí. Další vynikající vlastností je vysoká odolnost proti únavě a dlouhodobá kapacita tlumení ASICS-GEL™.

SPEVA®

Materiál mezipodešve SpEVA® je dalším efektivnějším vývojovým stupněm obvykle používaného materiálu ASICS EVA. Tento materiál je tvořen makromolekulami s vlastnostmi pryže, které se po každém kontaktu se zemí extrémně rychle regenerují a opět se vrací do svého výchozího tvaru, aby mohly efektivně tlumit náraz dalšího kroku.

DUOMAX®

DUOMAX je podpůrný prvek vyrobený z materiálů střední podešve s vyšším stupněm tvrdosti. Je umístěn ve střední části chodidla a uspořádán tak, že snižuje tendence k nadměrné pronaci a současně zdokonaluje přirozený průběh pohybu. Proto se podpůrný prvek DUOMAX® používá především u obuvi určené pro běžce a chodce s tendencemi k nadměrné pronaci a funguje zde jako podpůrný, stabilizující prvek před fází odrazu.

AHAR®+

AHAR® (ASICS High Abrasion Resistance Rubber) je speciální vysoce odolná guma umístěná na nejvíce namáhaných místech podrážky. Nový AHAR® + je výrazně měkčí. Dodává pocit pohodlí při prvním kontaktu se zemí, dokonalejší přilnavost při odvíjejícím se pohybu a vysokou míru tlumení. V zadní části chodidla je AHAR® vybaven vysokým podílem karbonu, který podporuje trvanlivost materiálu. V přední části chodidla je také integrován AHAR®+, avšak v pěnové podobě (DURASPONGE®), aby se tak zvýšil pocit pohodlí v přední části chodidla. AHAR®+ zaručuje flexibilitu, nízkou hmotnost a odolnost proti opotřebení.

Hodnocení

Celkové hodnocení

0

hodnocení produktu

0
0
0
0
0

Máte tento produkt? Podělte se o své zkušenosti!

Přidat vlastní hodnocení

Diskuze

Ptejte se nás, rádi poradíme

Vložit nový komentář

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Jak vybrat velikost


Výběr správné velikosti je klíčový při nákupu běžecké obuvi. Pokud kliknete na velikost, v řádku nad ní se Vám zobrazí přepočet na ostatní velikosti. Velikosti se u jednotlivých výrobců mohou lišit. Bohužel neexistuje jednotná velikostní tabulka. Z tohoto důvodu je nejlepší řídit se dle rozměru v MP (MONDO POINT), který u bot značky Asics udává DOPORUČENOU DÉLKU CHODIDLA v milimetrech pro danou velikost. U běžeckých bot platí pravidlo, že by bota měla být o cca 0,5 až 1cm větší (při běhu Vám povolí klenba a chodidlo se nepatrně protáhne, při běhu z kopce je třeba mít v botě rezervu). Pokud tedy naměříte chodidlo 280 MP, měli byste zvolit velikost 44 EU. Obecně lze říci o běžecké obuvi Asics, že je určená pro běžce s širším chodidlem ve špičce a nižším až středně vysokým nártem.

Může se také hodit

399 Kč

KlimatexCOM1

799 Kč 999 Kč

KlimatexJORAH

699 Kč 1 249 Kč (44 %)

AsicsWMNS LS TOP

499 Kč 799 Kč (37 %)

KlimatexBLAIR

899 Kč 1 090 Kč

AsicsKNEE TIGHT W

Podobné produkty

2 990 Kč

NikeWMNS FREE RN 2

2 999 Kč 3 390 Kč

Under ArmourUA W SPEEDFORM AMP

3 590 Kč

NikeLUNARGLIDE 8 W

2 299 Kč 3 490 Kč (34 %)

AsicsFUZEX W