Cíle pro podzimní závody


Podzim pro mě bude velmi pestrý a vrchol mého hvězdného běžeckého snažení. Nejdříve si na počátku září 3. 9. 2016 pojedu užít 5km Neon Night Run s hvězdným týmem Sportisimo. Nejde zde o časy, ale užít si 1. ročník tohoto neonového běhu v ČR.

Za týden, v sobotu 10. 9. 2016, mě čeká 10km Birell Grand Prix Praha 10km. Zde běžím s koordinátorkou Gabčou a se snahou doběhnout v co nejlepším čase.

A nejvyšší vrcholné půlročního snažení ve hvězdném týmu Sportisimo vyvrcholí na ½ maratonu v Ústí nad Labem. Zde bych ráda zaběhla co nejlépe. Cítím k tomuto běhu také respekt, strach a i nervozitu, abych nezklamala hlavně kouče Tomáše. Tomáš je super a s jakýmkoliv problémem byl nápomocen a byl upraven i plán. Během tohoto půl roku jsem se snažila makat, abych nezklamala i sama sebe, vzhledem k mé výzvě, kterou jsem si na počátku dala.

Běžecká sezona ale nekončí. Bude ale již volnější. Vyběhání na Night run v Praze. Také přes atletiku mě čeká ještě Masters MČR v klasickém a MČR  ve vrhačském pětiboji. Potom bude klidněji a budu nadále pokračovat v běhání a udržovat kondici a pokořit cíle a výzvy na příští rok.