Jak se mi běhá ve vybavení adidas

V rámci projektu Sportisimo hvězdy mi bylo potěšením, že nás adidas vybavil sportovním vybavením. Součástí sportovního vybavení bylo jak oblečení, tak obuv. Oblečení i obuv je už na pohled velmi pěkné. Má výrazné barvy, příjemně se nosí a dobře se v něm běhá. 

Mikina adidas RESPONSE ICON HOODIE W: tato mikina je lehká, má příjemně zhotoven vnitřek z hřejivého materiálu ClimaWarm. V mikině se běhá velmi dobře, neprofoukne, hřeje. Výhodu této mikiny jsou reflexní prvky, otvory na palec, kapuce a rovný střih. Nikde mě mikina neomezuje. V teplejším počasí je v mikině rychle teplo díky hřejivému materiálu. Volila bych spíše na chladnější počasí. 

Běžecká trika adidas SN S-S W: Velmi příjemný pohodlný materiál, volný střih. V trikách se běhají velmi dobře i delší tratě. Zápory u trik nemám. 

Běžecké legíny adidas RUN 1/1 TIGHT: krásné barvy dlouhých legín. Vzhledem k né štíhlé postavě jsem se obávala, jak mi tato barva sedne. Měla jsem docela strach. S obléknutím jsem změnila okamžitě názor. Legíny padnou. Dobře všitý vzor, který sedne velkému procentu lidí. Na legínách jsou reflexní prvky, což velmi cením ve večerních hodinách. Vzhledem k materiálu, pokud je chladnější počasí, je v nich zpočátku chladno, než se člověk zahřeje. Potom už je to fajn. 

Krátké legíny adidas SN 3/4 TIGHT W: jsou černé barvy, doplněny novým designem lesklejšího materiálu. Legíny mají opět příjemný materiál, dobře sedí, člověk o nich ani neví. Nevýhoda: u některých žen, pokud mají silnější lýtka, chybí uvnitř všitý protiskluzový materiál a při běhu se neustále nepříjemně vyhrnuje pod kolena. 

Sportovní podprsenka adidas GT SN BRA: sportovní podprsenka je pro mě velmi pohodlná, při běhu o ní ani nevím. Má příjemnou technologii Climacool, která mě udržuje v suchu. 

Běžecká obuv adidas RESPONSE BOOST 2 W: je velmi lehká, pohodlná obuv. Tuto obuv jsem si oblíbila velmi rychle. Má podešev s technologií Boost, která při běhu podporuje stabilitu a běh se pro mě stává lehčím a dopady jsou velmi tlumené a odlehčené. Jsou velmi vzdušné a vyhovuje mi šíře nártu, u adidas obuvi mám horší možnost výběru. Velmi dobře se mi v nich běhá díky technologii Torsion system, která zpevňuje střední část chodidla. Zápory u této obuvi zatím nemám.