Porovnání osobních rekordů

Když jsem se přihlásila do projektu Sportisimo Hvězd a byla vybrána, tak jsem doufala, že alespoň maličko posunu své osobní rekordy.

Když poslal náš kouč Tomáš první tréninkový plán, tak jsem ani ve snu nedoufala, že za 9 měsíců, mě tento plán dostane úplně jinam a budu jak psychicky tak fyzicky na jiné úrovni.  Od prvopočátku jsem se snažila pilně trénovat a plnit plán min z 95%. Někdy to bylo kruté. Dostavily se různé obtíže, únava, ale já se nevzdala a šla si za svou výzvou. Již po dvou měsících pilného tréninku se začaly dostavovat výsledky. První osobák na 5km.  Říkala jsem si super. Tak další cíle přede mnou. 10km,  ½ maraton. Směle plnit dál tréninkový plán.

Po 9 měsících můžu zhodnotit víc než kladně. Dostavil se nejeden osobák. Pokořila jsem si několikrát osobáky od 800m, 1500m, 3km, 5km o cca 7 min, 10km o cca 6 min a moje hlavní výzva ½ maraton v Ústí nad Labem. Když jsem pokořila osobák o cca 33 minut na ½ maraton, byla jsem vděčná, šťastná, že jsem to nevzdala a pilně trénovala. Dostavila se ohromná úleva, že jsem nezklamala hlavně sama sebe. Tento projekt mi ukázal, že když člověk chce a má silnou vůli, tak jde splnit svůj cíl.

Velký dík patří koučovi Tomášovi a naší koordinátorce Gabče díky ní jsem byla vybraná do projektu.