Cíle pro podzimní závody

Mým nejdůležitějším závodem, na který se celý rok připravuji je pro mě Birell Grand Prix Praha 10 km. Vlastně v programu hvězd byl pro mě závodem roku Sportisimo půlmaraton, ale upřímně vnitřně je to právě  desítka, kterou mám nejraději. Je to trať, která mě nejvíce baví, a rád bych pokořil hranici 40 minut. Uvidím, jak se mi to podaří, ale udělám pro to maximum a myslím, že je v mých silách to pokořit.


A ihned týden na to mě čeká půlmaraton v Ústí nad Labem, kde bych rád s kamarádem Kubou Thůmou běžel na čas 1:30 a snažil se ho pokořit. Sice doposud je můj nejlepší výkon 1:32:20 z Prahy, ale určitě se pokusím ze sebe vydat co nejlepší výkon a bojovat až do cíle.


Závody od Runczech jsou pro mě asi nejhezčí, které mohu běžet. Mají tu nejúžasnější atmosféru ze všech a už teď se moc těším až společně s přáteli a dalšíma tisícovka lidí vyrazíme vstříc za svým cílem.


A nejhezčím cílem a přáním pro mě by bylo to, aby v cíli půlmaratonu v Ústí na mě čekala žena s dcerkou. To by byl pro mě dost emotivní zážitek a přání, o kterém sním. Jelikož jí ještě není ani rok, tak vím, že to nebude jednoduché zařídit, tak aby se vše podařilo jak má, ale doufám, že nám nic s rodinou tohle mé přání nepřekazí.


Dále mě čeká ještě Pár menších závodů, které si určitě také rád užiju.

Takže shrnutí cílů:

10 km pod 40 minut

Půlmaraton pod 1:30

Uvidíme, jak moc cíle splním nebo zůstanu za očekáváním.