Běh a závody

Než jsem se dostala do programu SPORTISIMO HVĚZDY, absolvovala jsem závody na kratší vzdálenosti. Tento program mi umožnil zúčastnit se doposud dvou 1/2maratonů, za což moc děkuji.

Svůj první 1/2maraton jsem běžela v Praze. Dodnes si pamatuji nervozitu před startem a muka, která mě doprovázela od 17. km až do cíle. Abych řekla pravdu, padlo i několik nadávek na můj účet, byla jsem na sebe naštvaná! Vše se obrátilo k lepšímu, když jsem proběhal cílovou čárou. Byla jsem šťastná, spokojená a patřičně hrdá na čas, který jsem zaběhla. V tento okamžik jsem si uvědomila, že to rozhodně nebyl poslední 1/2maraton, který jsem běžela.

Další 1/2maraton, který jsem běžela, probíhal v Olomouci. Byla jsem po nemoci, takže jsem neběžela na čas, ale pro požitek. Přesto, že se závod běžel v neskutečném horku, byl krásný. Průběh závodu navíc zdokonalovali místní obyvatelé, kteří závodníky podporovali podél celé závodní trasy. Našli se i tací, kteří závodníky zásobili vodou a stříkali hadicemi.

Abych to shrnula. Prahu jsem si vydřela a Olomouc užila. Další 1/2maraton, který mě čeká, se poběží v Ústí, kde si hodlám závod užít a zaběhnout osobák!