Porovnání osobních rekordů

Nemohu uvést časy, které jsem měla před zahájení tréninků, protože jsem zaprvé neměla hodinky, kterými bych si výkony měřila, a zadruhé jsem neběhala na čas ale pro zábavu, tudíž jsem se o konečný čas nikdy nezajímala. Dnes je tomu ale úplně jinak. Budu tedy porovnávat časy od prvních závodů v rámci programu až po dnešek.

Můj první 1/2Maraton jsem běžela v Praze. Zároveň to byl závod, který jsem si v rámci programu HVĚZDY Sportisimo vybrala. Trenérem stanovený čas byl 1:45, já ho zvládla zaběhnout v čase 1:41:31. Osobní rekord jsem si pak zaběhla v září na mém třetím 1/2Maratonu, který jsem běžela v Ústí nad Labem v čase 1:33:49. Čas jsem tedy stáhla o více jak 8 minut.

V počátcích programu HVĚZDY Sportisimo jsem měla osobák na 10 km zaběhnout v čase 51:07. Stejně jako u 1/2Maratonu jsem si osobák zlepšila o více jak 9 minut a to v září na Pražském Nightrunu, který jsem zaběhla v čase 42:37.

V průběhu roku jsem samozřejmě běžela několik závodů, kde jsem si časy postupně zlepšovala díky tréninkům od trenéra a pevně věřím, že časy nadále budou klesat!