Cíle pro podzimní závody


Nejvyšší metou podzimních závodů pro mě je maraton v Berlíně, který mám běžet 25. září. Mým cílem je hlavně ho uběhnout, nezkolabovat, a kdybych tu šílenou štreku přece jen zvládla, pak čas něco málo přes čtyři hodiny by pro mě byl odměnou za tu letošní dřinu.

Před maratonem mám v plánu si zaběhnout Birell Grand Prix Praha 10 km 10. září. Desítku mám ze všech tratí nejraději, chtěla bych ji zaběhnout pod 52 minut. Vloni jsem tento závod běžela a byl to úžasný zážitek.

Mám také registraci na ½ Maraton v Ústí nad Labem 17. 9. Vloni jsem ho běžela v den svých narozenin a moc jsem si ho užila. Letos ho musím bohužel vypustit, protože za týden běžím maraton a to bych opravdu nedávala.

23. října si chci zaběhnout Klánovický půlmaraton spolu s ostatními Hvězdami Sportisima, domluvili jsme se na společný tréninkový víkend, který tímto závodem vyvrcholí. Je to terénní závod, budu spokojená s časem pod 2 hodiny.

Dále mám v plánu pár závodů Moravsko-Slovenského Poháru, mezi moje srdcovky patří běh Hodonín-Holíč-Skalica v délce 12,6 km, který se koná týden před Štědrým dnem. Tento závod má zvláštní atmosféru vonící Vánocemi, přijdou mi fandit děti s manželem a kamarádky. Když nepadnu, pořádně to oslavíme. A nesmím zapomenout také na tradiční Silvestrovský běh v Senici. Po tomto běhu se probudím do nového roku a makám dááál!!!