Jak se mi běhá ve vybavení adidas

Musím se přiznat, že patřím mezi ty, které pozitivně nabíjí zářivé a k sobě ladící sportovní oblečení a taky ho chodím často nakupovat. Hned se cítím při běhu líp a hlavně se na to samotné vyběhnutí o to víc těším. Nicméně zároveň potřebuju, aby bylo vše plně funkční, pohodlné a nijak mě to při běhu neomezovalo. A to splňuje právě výbava od adidas. 

Momentálně běhám v nových teniskách adidas Response Boost v zářivě meruňkově-oranžové barvě a plně mi vyhovují. Vevnitř jsou trochu širší, což přesně sedí na moji nohu a zároveň obsahují asi 40 % boost pěny, která dobře tlumí nárazy chodila při běhu. Zároveň ale musím říct, že na asfaltu se mi v nich běhá lépe, než třeba v přírodě, takže bych je osobně doporučila spíše na běhání po tvrdším povrchu. 

K nim jsem pak dostala modro-růžové legíny z kolekce Performance, které mi i přes moji menší postavu dobře padly. Materiál je velmi příjemný, nikde vás nic nesvazuje a plně se přizpůsobí vaší postavě a pohybu při běhu. Kromě toho se v nich necítíte zapoceně, jelikož při běhu odvádí vlhkost. Určitě oceňuju i kapsičku v přední části, kde si můžete dát klíče apod. 

Co se týče triček, mám dvě s krátkým rukávem v růžové a zelenomodré barvě. Opět musím říct, že se při běhu plně přizpůsobí postavě, akorát jejich střih je trochu volnejší a i rukávek je o něco delší. Osobně volím na běh raději užší trička, která pak lépe odvádí vlhkost při běhu. Každopádně se mi moc líbí design a barvy triček, včetně loga hvězd sportisima.

U běžecké bundičky jsem si nejdřív nebyla jistá, jak se mi v ní bude běhat, jelikož má volnější střih, přední část je kratší a zadní část naopak prodloužená. Každopádně musím říct, že mě příjemně překvapila. Má prodloužené rukávy s otvory na palce, takže máte ruce v teple a má i kapuci, která se hodí zvlášť když začně třeba pršet. Na rukávu je opět praktická kapsička, takže si sem můžete schovat klíče nebo kapesník. Materiál je měkký a velmi příjemný.