První dojmy z tréninku 

Znáte ten pocit, jak vám ráno zazvoní budík, venku ještě tma a vy si říkáte, že byste nejradši ještě zůstali chvíli v posteli namísto běhání někde venku? Ale nakonec i přesto vstanete, natáhnete běžecké oblečení a vyběhnete ven do ulic... a po pár tempech zjistíte, že máte vlastně velkou radost z toho, že zatímco většina lidí ještě spí, vy už děláte něco pro sebe a je to pro vás další krok k vašemu vysněnému cíli. A tak to mám i já.

Občas se u mě sice objeví pocity lenosti nebo pohodlnosti nebo se mi vážně nic nechce, ale vždycky nakonec převáží ten pocit nadšení a potěšení z toho, že můžu vyběhnout, zdravit ostatní běžce a kompletně si pročistit hlavu... a jakmile doběhnu domů, únava sice je, ale ten dobrý pocit ze sebe sama vždy převládá.

A to, že máme možnost mít vlastního trenéra, který nám připravuje tréninky na míru, je opravdu super. Pro mě je to jeden z faktorů, díky kterému dodržuju stanovený plán a který mě motivuje k lepším výkonům. A zároveň vím, že mě do toho nikdo nenutí (jako ve škole v tělocviku), a o to mě to běhání víc baví.

Takže za sebe můžu říct, že v prvních týdnech mého tréninku se Sportisimem převládá rozhodně dobrá nálada a radost z běhu.