Jak se mi běhá ve vybavení adidas

Jsou pro mě kvalitní boty přínos? Kvalitní obuv je základ každého běžce. K tréninkům jsem obdržela boty adidas response boost 2. Boty mají vysoké tlumení, což je jejich opravdu velké plus. Bota je prošitá síťovinou pro odvětrávání nohy. Věřím, že spoustě běžcům tato bota dobře poslouží, zvláště k odrazům na špici boty. Jak se v nich cítím, jejich klady a zápory. Po obutí mi boty opravdu padly, dobře se v nich chodilo. První krátký výběh v botách byl skvělý. Jsem typický „patař“ a tyhle boty mě nutily běžet spíše po špici, což jsem mile ráda uvítala. Bohužel při delší vzdálenosti nastaly problémy. Mám vysoký nárt a vzhledem k tomu, že pata boty je vysoko postavená a oproti tomu špice zase velmi nízko, docházelo při nášlapech k velkému přechodu a změně stylu běhání. Přetáhla jsem si svaly v nártech a holeni. Tyto boty jsou příjemné, ovšem nedoporučuji běžcům s vysokým nártem. Proto volím boty adidas s níže postavenou patou. 

Triko adidas SN LS W s krátkým rukávem - Skvělé prodyšné triko výrazně oranžové barvy, které opravdu nejen dobře vypadá, ale splňuje i funkční vlastnosti. V tomto triku opravdu velmi ráda běhám. 

Podprsenka adidas GT SN X BRA MEL - Hezká barevná podprsenka, která se příjemně nosí. Překřížená ramínka velmi dobře zpevňují záda. Materiál odvádí pot, bohužel po trénincích je podprsenka úplně propocená, což je trochu nepříjemné. 

Legíny adidas RUN 1/1Tight - Tyto legíny jsou velmi pružné, skvěle padnou a vykreslí postavu. Nikde netlačí, nijak neomezují v pohybu. Jsem s nimi spokojena. Jedinou nevýhodou zůstává, že je na materiálu všechno vidět. Stačí se trošku polít vodou a už jsou viditelné jasné skvrny. Jinak k tomuto produktu není co vytknout. 

Běžecké šortky adidas M10 Q SHORT W - Šortky jsou velmi praktické do teplých dnů. Mají veselý barevný vzor, jsou prodyšné a lehké. Uvítala bych, kdyby byly více přiléhavé k tělu, ale jinak jsem s nimi spokojená. 

Mikina adidas RESPONSE ICON HOODIE W - Tuto mikinku mám velmi ráda. Má krásnou zelenou barvu, kapuci a otvory na palce. Vnitřní materiál je velmi hřejivý a příjemný. Samozřejmě nechybí reflexní prvky.