Mé běžecké vzory

Snad každý má nějakou svou běžeckou hvězdičku, favorita, oblíbence neboli vzor. Mou inspirací byly samozřejmě vždy výroky a výkony našeho legendárního Emila Zátopka. Náš český běžec, který se zapsal do historie a doteď je jednou z největších motivací veškerých běžeckých generací. „Nemůžeš? přidej!“ No sami řekněte, koho by to nenakoplo. Mezi mé další vzory patří hvězdný Kilian Jornet nebo česká běžkyně a lyžařka Eva Vrabcová Nývltová. 

Proč běhám? Běhám, protože mě to baví, běhám, abych se odreagovala, běhám pro lepší kondici. Je to už přesně rok, co běhám a můj život nabral úplně na jiných obrátkách. Jsem spokojenější, mám vysněnou postavu, spoustu pozitivní energie, nové přátele a stala jsem se motivací ostatním. 

Kdo mě inspiruje? Inspirací je mi úplně každý běžec. Ať to jsou Sportisimo hvězdy, přátelé běžci nebo závodníci. Inspiruji se každým výkonem a každou novou zkušeností. Nebudu sice nikdy legendární vrcholový sportovec, ale jedno vím jistě - Vždycky budu běhat dobře, protože: „Všichni běhají jako Zátopek!“