Porovnání osobních rekordů


Začátky běžeckého startu se od těch současných časově určitě dost lišily. Měsíce tréninku se odrazily na časových limitech a posunech v umístění. Momentálně jsem se nezastavila ještě v žádné běžecké kategorii, na kterou bych se soustředila v trénincích. Mou vidinou se staly dálkové běhy, ke kterým se teprve dostávám a trénuji na ně objemy.

5km – na začátku bylo časově okolo 25 min. Současně jsem schopná uběhnout trasu v limitu 22 min. Krátké tratě jsou mou slabinou.

10km – začínala jsem v závodech s časy okolo 50 min. a nyní odběhnu závod v čase okolo 45 min., budu-li se více snažit, tak i pod 45min.

1/2 maraton – první jsem odběhla za 1 hod. 50 min. V závodech běhám tuto trasu v čase okolo 1:40 - 1:45, záleží na trase a počasí. Povedlo se mi umístit v 1/2maratonu na 2. místě.

Momentálně se soustředím na běh v horách, terény, kopce, kde jsou časy trochu jiné. Trasy jsou náročné a tím pádem i pomalejší časy než na silničních závodech. V těchto závodech jsem se již párkrát umístila na 1. a 2. místě.