Tréninkový kemp 

Do Nymburku jsem jela natěšená prakticky přes půl republiky vlakem. Po příjezdu mě čekalo ubytování a seznámení se sympatickou spolubydlící Klárkou. Sotva jsme si vybalily věci, čekalo nás první podvečerní rozběhnutí na 5km, ale bohužel sami, protože jsme měly malinké časové zpoždění. 

Po tréninku jsme měli společné setkání všech běžeckých hvězd a organizačního týmu. Každý z nás se představil, pověděl něco o sobě a prozradil své běžecké cíle. Jako uvítací dárek jsme obdrželi naprosto skvělé běžecké vybavení značky adidas. Po meetingu jsme dostali zaslouženou večeři a poté se vrhli do sport baru na běžeckou diskuzi s trenérem Tomášem

Hned v sobotu ráno v 7h nás čekala běžecká rozcvička s trenérem. Dopoledne jsme absolvovali testování obuvi značky adidas, měření došlapu a poté trénink na 10 km fartlekem s mojí skupinkou 2. Byla to dřina, která stála zato. Odpoledne nás čekala přednáška s výživovým poradcem, abychom nabrali nové informace o tom, jak se stravovat. Hned na to dalších 8km. Sobotní den byl sice fyzicky namáhavý, ale díky sympatické atmosféře našeho kolektivu jsem to zvládla, jak se říká, levou zadní. Neděli jsme začali opět ranním rozběhnutím a posléze na to zahřívacím kolečkem na 3 km před závodem. Závod na 10 km se odstartoval podél řeky Labe. Výkon jsem podala v čase 48min42s. Následně nás čekal vydatný oběd a rozloučení se s kolektivem, se kterým zůstávám v komunikaci. Celkově byl kemp naprosto skvělá zkušenost, opravdu silný a přátelský kolektiv, na který jen tak nezapomenu.