Jak se mi běhá ve vybavení adidas

V rámci programu Sportisimo hvězdy jsme dostali vybavení, které nám výrazně usnadňuje naši misi, která je v mnohých případech už tak obtížná díky nemocem. 

Níže přináším malé recenze: 

ADIDAS SN S-S W tričko lehké jako vánek v krásné meruňkové barvě. Moc dobře sedí a je velmi příjemné na těle. Těším se na léto, až v něm budu běhat jen tak bez bundy či mikiny. 

ADIDAS RUN 1/1 TIGHT jsou legíny z řady Performance. Dokonalost sama pro Velké DÁMY, která by nechtěla mít poloviční stehna? Legíny mají na boku malou kapsičku, která je velmi elastická a pohodlně se do ní vejde i smartphone velikosti 5“, takže beru hudbu s sebou. 

ADIDAS GT SN X BRA MEL je perfektní podprsenka pro opravdu velká prsa. Srdce mi zaplesalo, když jsem ji uviděla ve svém balíčku. Mám jednu v jiném designu již doma a byla to láska na první pohled. I po roce podprsenka drží vše na svém místě. 

ADIDAS SUPERNOVA GLIDE 8 W – tlumení a zase tlumení, to je jejich hlavní motto. Měkký dopad si prostě zamilujete. Pro běžkyně, které rády extrémní utažení, může být nepříjemný citelný přechod mezi látkou, kde jsou tkaničky a zbytkem boty. 

ADIDAS SN ¾ REF TI W – legíny ADIDAS prostě umí. Opravdu nikdy předtím jsem ve tříčtvrťákách neběhala, protože jsem měla pocit, že jsem v nich ještě menší a kulatější než už tak jsem, ale tyhle prostě dodají eleganci. Černá s lesklými nohavičkami je výborná kombinace, která Vám bude slušet. 

ADIDAS RESPONSE ICON HOODIE W je pro mne ve výsledku asi jediným zklamáním. Nevím, zda jsem neudělala někde chybu, ale mikina mi ještě před prvním praním začala žmolkovatět. Především v namáhaných částech (díry pro palce, břicho) byly žmolky opravdu výrazné. Design a funkčnost jsou naprosto na jedničku, ale tohle je pro mne prostě velká chybka. Celkově musím říct, že u ADIDASU prostě pro ženy umí, díky Vám a jen tak dál !