Porovnání osobních rekordů


Úkol napsat článek na porovnání osobních rekordů mi velmi zamotal hlavu. Běhám pro rekordy? Zněla mi v uších otázka. Neuměla jsem si odpovědět jednoznačné ANO. Důležitější je pro mne pocit z běhu a zdravotní benefity, které sport přináší.

Úkoly se ale mají plnit. 

5 km závod jsem v roce 2015 zaběhla na mé oblíbené trati RunGO 3 tydýti. Byla jsem šťastná jako blecha, že jsem nebyla poslední. Rok 2016 byl na rekordy na 5 km, bohužel špatný. Opět jsem běžela 3 tydýti, ale byla jsem poslední. Bylo to po zranění. Byla jsem šťastná. Důležité pro mne bylo doběhnout. Pomohlo mi spousta přátel, kteří se pro mne vrátili po proběhnutí bránou.

10 km závod jsem v roce 2015 běžela v Benešově. Čas by byl pro mnohé strašný. Doprovázel mne jezdec na kole zavírající celý závod. Čekáte na ten strašný čas? Dobře tedy, čas byl 1:28. Můj hvězdný závod byl právě na 10 km „Birell Prague Grand Prix“. Můžu říct, že byl pro mne opravdu hvězdný. Proběhla jsem cílem v čase 1:17. Měla jsem obrovskou radost a pochvala od trenéra byla naprosto skvělá odměna.