Běh a partnerství

Běh a partnerství v mém případě je vzájemně propojené. Moje přítelkyně od začátku našeho vztahu o mé vášni k běhání ví a podporuje mě v něm. Je nedílnou součástí mých úspěchů a je pro mě důležitou podporou na každém závodě. Její opora mi dodává potřebné síly porvat se sám se sebou a chuť znovu vyběhnout.

Přestože je můj koníček časově stále více náročnější, její podpora je i nadále maximální. Tak by to, dle mého názoru, mělo být v každém vztahu. Jedná se o zálibu a vášeň, která patří do kategorie příjemných a pozitivních. Je přece jen lepší, když občas hodinu až dvě někde trénuji s trenérem Tomášem a ostatními běžeckými kolegy, než sedět například v hospodě.

Přítelkyně sice neběhá, ale díky její zálibě ve fotografování jsme svoje koníčky propojili. Já makám při běhu, ona stojí a mačká spoušť. Při doběhu mám v nohách x kilometrů, ona má nafocených x fotek. Pořizuje obrázky z různých závodů nejen mě osobně, ale i jiných běžců a mých přátel. Za její podporu jsem velmi vděčný a je i její zásluhou, že v tomto projektu Sportisimo hvězd jsem.