Jak se mi běhá ve vybavení adidas

Jednou z mnoha věcí, kterou mi (i ostatním hvězdám) projekt adidas SPORTISIMO hvězdy přinesl, je sportovní vybavení značky ADIDAS. Obdrželi jsme běžecké boty, kalhoty, šotrky, pár funkčních triček, reflexní běžeckou bundu a některé další doplňky. Tímto vybavením, které zajisté potěšilo nejen mě, se rozrostl a zkvalitnil můj běžecký šatník. Nyní několik vět k vybraným obdrženým produktům. 

ADIDAS SUPERNOVA GLIDE BOOST 8 M 

Kvalitní běžecké boty jsou pro mě tím nejdůležitějším z běžeckého vybavení, proto vždy dbám na jejich správný výběr. Tyto boty jsem si velice oblíbil. Přestože mám ve svém běžeckém botníku více párů běžeckých bot, většinu tréninků (včetně tréninků tempových) absolvuji v těchto. Boty jsou velice pohodlné i díky odpružení BOOST. 

ADIDAS KANOI GR 7SHORT, ADIDAS SN GRAPHIC LONG TIGHT M 

Šortky KANOI jsou díky elastickému pasu velmi pohodlné a teď s příchodem jara je využívám velmi často. Delší model běžeckých kalhot GRAPHIC jsem využil jen krátce, protože s příchodem teplejšího počasí raději volím kraťasy. Kalhoty jsou přilnavé a výborné jsou také reflexní prvky, které jsou především v zimním období velice důležité. 

ADIDAS SN S/S M, ADIDAS SN STORM JKT M 

Sportovní trika s krátkým rukávem této kolekce mám dvě. Oceňuji je především teď, v letním období, neboť jsou lehká a prodyšná. Bunda je také lehčí a i v chladném počasí velice pohodlná. Možná menším negativem je příliš malá kapsička, ale na klíče to stačí. I u těchto produktů velice oceňuji skvělé reflexní prvky./p>