Tréninkový kemp 

Na březnový běžecký kemp, který trval od pátku do neděle, jsem vyrazil z Brna s trenérem Tomášem, se kterým jsme měli společnou cestu a díky ní jsme mohli probrat mnoho běžeckých záležitostí. Do Nymburka jsme dorazili mezi prvními a postupně jsme poznávali další přijíždějící Hvězdy. Všichni byli fajn a navíc neskutečně zapálení do našeho společného koníčku, kterým je běh. 

Hned po ubytování měl pro nás Tomáš připraven první, seznamovací výběh. Po něm následovalo oficiální zahájení běžeckého kempu, při kterém jsme obdrželi dříve slíbené oblečení od společností Sportisimo a adidas. 

Sobotní program byl především o běhu. Za celý den jsme naběhali kolem třiceti kilometrů. Vyzkoušeli jsme si běžecké cvičení na dráze a absolvovali i diagnostiku došlapu. Volný čas jsme věnovali regeneraci a společné zábavě. V neděli pro nás Tomáš připravil závěrečný závod na 10 km, který byl po celém víkendu dost náročný, ale i tak jsme se toho zhostili se ctí a do závodu šli všichni naplno. Po společném obědě jsme se rozloučili a odjeli do svých domovů. Celý kemp byl skvěle zorganizovaný, jak ze strany Sportisima, tak i od trenéra Tomáše.