AKTUÁLNĚ: Prodejny otevřeny pro nákup dětského zboží, ostatní si můžete vyzvednout po online objednání. Na místě lze vyměnit (jen dětské!), vrátit i reklamovat zboží. Zjistit víc

Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Solární panel

(3531003513)

nehodnoceno
hodnocení: 0

Podobné produkty

Na seznam
Na seznam
Na seznam
Na seznam
Na seznam
Na seznam
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Popis

Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Redesignovaný solární panel Goal Zero NOMAD 7 PLUS, který je lehčí a chytřejší než jeho předchůdce, se vám zalíbí na první pohled. Tento model má inovativní technologii pro nabíjení USB zařízení přímo ze slunce. Modulární odnímatelný stojan a indikátor intenzity slunečního svitu zajistí co nejlepší zážitek ze solárního nabíjení. Robustní a modulární odnímatelný stojánek zajišťuje optimální úhel panelu při nabíjení. Stojánek je odpojitelný magnetickým spojem, což vám umožní snížit váhu zařízení.

Pokud jej ponecháte na panelu a rozložíte, tvoří tak ideální úhel pro polohování ke slunci. Také poskytuje přirozený stín pro zařízení, která budete z panelu nabíjet. Nabíjejte telefony a USB zařízení přímo ze slunce. Zabudovaný dynamický auto-restart a inteligentní elektronika, optimalizují výkon tak, aby se přizpůsobil nabíjenému zařízení. Panel má LED indikátor intenzity slunečního svitu, takže získáte okamžitou zpětnou vazbu o umístění a výkonu panelu při nabíjení.

 

JUNCTION BOX + indikátor intenzity slunečního svitu (USB kabel s modrými diodami):

1 světlo 2 Watts

2 světla 3 Watts

3 světla 4 Watts

4 světla 5+ Watts

 

Mozek Nomad 7 Plus je ukryt právě v této rozvodnici. Několik klíčových komponentů spolupracuje tak, aby zajistily, že budete mít nejlepší zkušenosti se solárním nabíjením. Jedním z těchto komponentů je i Indikátor intenzity slunečního svitu. 4 modrá LED světla ukazují stav současných slunečních podmínek a dávají vám představu o tom, jak dobře se bude vaše vybavení nabíjet. Jakmile připojíte vaše zařízení k Nomad 7 Plus, budou světla blikat v souladu s tím, jak rychle bude probíhat jeho nabíjení. Čím rychleji indikátor bliká, tím rychleji se bude zařízení nabíjet. 

 

Funkce AUTO RESTART

Je-li detekováno odpojení z důvodu poklesu výkonu panelu, panel se automaticky připojí a opět začne zařízení nabíjet, není nutná žádná další manipulace z vaší strany.

 • odnímatelný stojan
 • indikátor intenzity slunečního svitu
 • lehký
 • indikátor výkonu - 4 modré LED
 • funkce auto-restart
 • pouzdro na zip

Specifikace

Kód produktu 3531003513
Kód dodavatele 3531003513
Typ panelu Monokrystal
Kapacita 8-9 V, 7 W
Vstupy USB port 5 V, max 7 W
Výstupy 2,5 mm, 8-9 V, max 7 W
Doba dobíjení externí baterie 3-6 h
Rozměry složený 16,5 x 22,23 x 1,9 cm
Rozměry rozložený 33 x 22,23 x 1,27 cm
Hmotnost se stojánkem 363 g
Hmotnost bez stojánku 260 g

Hodnocení

0

/5
Celkové hodnocení
nehodnoceno
0 hodnocení
0
0
0
0
0

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Ptejte se nás, rádi poradíme

Vložit nový komentář

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Výměna a vrácení

AKTUÁLNĚ: Od 1. 3. fungují naše prodejny v režimu bezpečných výdejních míst. Rádi vám vydáme rezervace a objednávky z e-shopu nebo vám zboží doručíme domů. Zjistit víc