AKTUÁLNĚ: Ve středu 28. 10. (státní svátek) a v neděli 1. 11. (nařízení Vlády ČR) mají naše výdejní místa zavřeno, ale e-shop funguje bez omezení. V dalších dnech budou výdejní místa na prodejnách opět k dispozici. Více informací

Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Solární panel (3531003513)

nehodnoceno
hodnocení: 0

Popis

Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Redesignovaný solární panel Goal Zero NOMAD 7 PLUS, který je lehčí a chytřejší než jeho předchůdce, se vám zalíbí na první pohled. Tento model má inovativní technologii pro nabíjení USB zařízení přímo ze slunce. Modulární odnímatelný stojan a indikátor intenzity slunečního svitu zajistí co nejlepší zážitek ze solárního nabíjení. Robustní a modulární odnímatelný stojánek zajišťuje optimální úhel panelu při nabíjení. Stojánek je odpojitelný magnetickým spojem, což vám umožní snížit váhu zařízení.

Pokud jej ponecháte na panelu a rozložíte, tvoří tak ideální úhel pro polohování ke slunci. Také poskytuje přirozený stín pro zařízení, která budete z panelu nabíjet. Nabíjejte telefony a USB zařízení přímo ze slunce. Zabudovaný dynamický auto-restart a inteligentní elektronika, optimalizují výkon tak, aby se přizpůsobil nabíjenému zařízení. Panel má LED indikátor intenzity slunečního svitu, takže získáte okamžitou zpětnou vazbu o umístění a výkonu panelu při nabíjení.

 

JUNCTION BOX + indikátor intenzity slunečního svitu (USB kabel s modrými diodami):

1 světlo 2 Watts

2 světla 3 Watts

3 světla 4 Watts

4 světla 5+ Watts

 

Mozek Nomad 7 Plus je ukryt právě v této rozvodnici. Několik klíčových komponentů spolupracuje tak, aby zajistily, že budete mít nejlepší zkušenosti se solárním nabíjením. Jedním z těchto komponentů je i Indikátor intenzity slunečního svitu. 4 modrá LED světla ukazují stav současných slunečních podmínek a dávají vám představu o tom, jak dobře se bude vaše vybavení nabíjet. Jakmile připojíte vaše zařízení k Nomad 7 Plus, budou světla blikat v souladu s tím, jak rychle bude probíhat jeho nabíjení. Čím rychleji indikátor bliká, tím rychleji se bude zařízení nabíjet. 

 

Funkce AUTO RESTART

Je-li detekováno odpojení z důvodu poklesu výkonu panelu, panel se automaticky připojí a opět začne zařízení nabíjet, není nutná žádná další manipulace z vaší strany.

  • odnímatelný stojan
  • indikátor intenzity slunečního svitu
  • lehký
  • indikátor výkonu - 4 modré LED
  • funkce auto-restart
  • pouzdro na zip

Specifikace

Kód produktu 3531003513
Kód dodavatele 11806
Typ panelu Monokrystal
Kapacita 8-9 V, 7 W
Vstupy USB port 5 V, max 7 W
Výstupy 2,5 mm, 8-9 V, max 7 W
Doba dobíjení externí baterie 3-6 h
Rozměry složený 16,5 x 22,23 x 1,9 cm
Rozměry rozložený 33 x 22,23 x 1,27 cm
Hmotnost se stojánkem 363 g
Hmotnost bez stojánku 260 g
Barva Černá, Reflexní neon

Hodnocení

0

/5
Celkové hodnocení
nehodnoceno
0 hodnocení
0
0
0
0
0

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Diskuze

Ptejte se nás, rádi poradíme

Vložit nový komentář

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Výměna a vrácení

AKTUÁLNĚ: Všechny prodejny Sportisimo fungují jako výdejní místa pro e-shop a nelze na nich měnit, vracet či reklamovat zboží. Lhůty u nákupů od 1. 10. 2020 jsme prodloužili do 10. 1. 2021..

 

Podobné produkty

Na seznam
Na seznam
  • 1
  • 2

Goal Zero NOMAD 7 PLUS

Cena: 2 990 Kč