Zpátky do formy s projekty z dílny FITFAB Strong

Program pro náročné a pokročilé sportovce

FITFAB Strongest je pecka. Náročné cvičení, které uspokojí i ty nejpokročilejší sportovce.

Čeká vás mnoho posilovacích lekcí, ale také sad, kdy nebudete vědět, jestli nás více proklínat za cardio nebo silové cvičení!

FITFAB Well

Zdravý pohyb pro maminky i lidi se zdravotním omezením

Program FITFAB Well je díky spolupráci s fyzioterapeutkami ušitý na míru budoucím maminkám, maminkám po šestinedělí i všem těm, které trápí kolena či záda. A také všem ostatním, kteří se chtějí prostě cítit dobře.

FITFAB Stronger

Intervaly, pot a tanec: Dejte si do těla

Program FITFAB Stronger je určen pro vás všechny, kterým nevadí pořádně zabrat. O to větší na sobě uvidíte výsledky. Stejně jako v ostatních FITFAB programech si ale kromě pořádné dřiny užijete i spoustu zábavy, tance a intervalů.

 

O FITFAB Strong

FITFAB Strong je český projekt, který chce přimět lidi nazout tenisky a cvičit. Ukazuje přitom, že kromě těch tenisek a oblečení už k tomu nic dalšího nepotřebují – cvičit totiž mohou klidně z pohodlí domova, a to zcela zdarma.

 

„Chceme celou tuhle zemi naučit, že cvičení nemusí být trápení a může být dostupné každému. Všechny lekce jsme natáčeli živě, abyste věděli, že v tom jedeme s vámi. Záleží nám na tom, abyste cvičili nejen proto, že chcete být hubenější nebo svalnatější, ale hlavně zdravější a šťastnější,“ uvedla k poslednímu dílu Andy Pavelcová, autorka projektu a blogerka Fit & Fabulous.

 

Chci vědět víc