AKTUÁLNĚ: Prodejny otevřeny pro nákup dětského zboží, ostatní si můžete vyzvednout po online objednání. Na místě lze vyměnit (jen dětské!), vrátit i reklamovat zboží. Zjistit víc

Zpátky do formy s projekty z dílny FITFAB Strong

 FITFAB Strong je český projekt, který chce přimět lidi nazout tenisky a cvičit. Ukazuje přitom, že kromě těch tenisek a oblečení už k tomu nic dalšího nepotřebují – cvičit totiž mohou klidně z pohodlí domova, a to zcela zdarma.

 

„Chceme celou tuhle zemi naučit, že cvičení nemusí být trápení a může být dostupné každému. Všechny lekce jsme natáčeli živě, abyste věděli, že v tom jedeme s vámi. Záleží nám na tom, abyste cvičili nejen proto, že chcete být hubenější nebo svalnatější, ale hlavně zdravější a šťastnější,“ uvedla k poslednímu dílu Andy Pavelcová, autorka projektu a blogerka Fit & Fabulous.

 

 

FITFAB Well

Krátky, ale intenzivní videotrénink

Připravte se na intenzivní zážitek! FITFAB Twenty je vyslyšením přání fanoušků, kteří chtěli trochu kratší, a přece intenzivnější lekce. Z pomůcek využijete hlavně činkyexpandéry, booty band (posilovací guma) nebo třeba bosu (balanční půlmíč). Nicméně ve videu vždycky cvičí také někdo, kdo vám ukáže cvik bez náčiní.

 

FITFAB Well

 

Zdravý pohyb pro maminky i lidi se zdravotním omezením

Program FITFAB Well je díky spolupráci s fyzioterapeutkami ušitý na míru budoucím maminkám, maminkám po šestinedělí i všem těm, které trápí kolena či záda. A také všem ostatním, kteří se chtějí prostě cítit dobře.

FITFAB Stronger

Intervaly, pot a tanec: Dejte si do těla

Program FITFAB Stronger je určen pro vás všechny, kterým nevadí pořádně zabrat. O to větší na sobě uvidíte výsledky. Stejně jako v ostatních FITFAB programech si ale kromě pořádné dřiny užijete i spoustu zábavy, tance a intervalů.

 

 

 

Program pro náročné a pokročilé sportovce

FITFAB Strongest je pecka. Náročné cvičení, které uspokojí i ty nejpokročilejší sportovce. Čeká vás mnoho posilovacích lekcí, ale také sad, kdy nebudete vědět, jestli nás více proklínat za cardio nebo silové cvičení!