Příběhy našich kolegů

Inspiruj se kariérními příběhy několika našich kolegů.
A zjisti, že ve SPORTISIMO není opravdu nic nemožné.

Petr

Do SPORTISIMO jsem nastoupil jako vedoucí kiosků (informačních dotykových panelů přímo v našich prodejnách). Od té doby uplynuly 3 roky a ze mě se mezitím stal i manažer online podpory projektu Molo-sport.cz. Jsem rád, že mohu pracovat ve firmě, kde se lidé s dobrými nápady a tahem na branku rozhodně neztratí.

Richard

SPORTISIMO mi během 4 let umožnilo vypracovat se z produktového specialisty na manažera e-shop katalogu. Mým úkolem je zajistit, aby v našem e-shopu každý sportovec snadno a rychle našel vše, co potřebuje. Protože jak ve sportu, tak i na internetu se počítá každá vteřina :-).

Sára

Jsem pyšná na to, že mohu být součástí tak dynamické společnosti se sportovním duchem. Na mé práci mě baví rozmanitost, skvělý mladý kolektiv i možnost se podílet na organizaci velkých sportovních akcí jako je 1/2 Maraton nebo Spartan Race.

Romana

Začínala jsem jako vedoucí oddělení na kamenné prodejně. Nyní jsem vedoucí směny a vedu skvělý tým lidí. Při práci s podřízenými sázím na lidskost a férové jednání. Každý den na naší prodejně je zcela jiný. A když od nás odchází další spokojený zákazník, vidím, že moje práce má smysl. SPORTISIMO je pro mě už několik let srdeční záležitostí.

Michal

Jako mnoho mých kolegů i já jsem začínal na pozici produktového specialisty. Brzy následovala pozice manažera e-katalogu a nyní jsem provozním manažerem – mám na starosti zákaznický servis a e-commerce logistiku. Prodej zboží přes internet má velkou budoucnost a neustále je co vylepšovat, vymýšlet, zkoušet, učit se z vlastních chyb a nechat se inspirovat okolím. Nejlepší na tom všem ale je, že díky SPORTISIMO můžu spojit práci s láskou v pohybu. Sportu zdar!

Přidáš sem svůj příběh?

Začni zde


Iva

Před 6 lety jsem začínala na zákaznické lince v maličké kanceláři a dnes vedu báječný tým lidí, který se rozrostl natolik, že již podruhé pro nás připravují zázemí s odpovídající kapacitou. Mým posláním ve Sportisimo je rozvíjet odborné znalosti, kreativitu a sportovního ducha týmu na zákaznickém centru. Pracuji s kolegy, kteří stejně jako naši zákazníci milují sport, a to mě baví.

Bea

Ve Sportisimo jsem začala pracovat jako prodavačka. Postupem času jsem se vypracovala na vedoucí oddělení, následně na vedoucí směny, kde jsem zjistila, že mě baví administrativní práce, ale nechtěla jsem se vzdát kontaktu se zákazníky. Proto jsem si vybrala práci v zákaznickém servisu e-shopu, kde mohu využít své zkušenosti z prodejny, takže do práce chodím šťastná a s úsměvem na rtech.

Adam

Před 5 lety jsem se rozhodl pracovat v České republice. Z práce potřebuji mít dobrý pocit a největší radost mi dělá pomáhat našim zákazníkům. Proto jsem se rozhodl nastoupit do společnosti Sportisimo, kde je mojí hlavní náplní práce péče o naše věrné zákazníky a členy Sportisimo Klubu v České a Slovenské republice. Pokud i ty rád pomáháš lidem a chceš za sebou denně vidět skutečné výsledky, rádi tě přivítáme v našem Sportisimo týmu. Je to jen na tobě.


 

Adéla

Tahle energická slečna komunikuje s oddělením on-line marketingu, s nímž připravuje strukturu kampaní na e-shopu. Je zodpovědná i za naše „private labels“ tedy vlastní značky sportovního zboží společnosti Sportisimo. Když má volno, Adéla se věnuje běhání, cyklistice a ráda testuje nové produkty, k nimž natáčí videorecenze.

Pavel

Pavel k nám nastoupil po skončení své biatlonové kariéry jako specialista pro běžecké a sjezdové lyžování. Jako bývalý profesionální sportovec mu je vlastní cílevědomost, což denně dokazuje při vedení našeho produktového týmu jako jeho vedoucí. Ve volném čase nadále sportuje – hraje fotbal, běhá na lyžích a s kolegy se rád účastní všech mimopracovních akcí.

Zuzka

Zuzana má dokonalý přehled o velikostních tabulkách veškerého zboží na e-shopu (jak to ta holka dělá?). Tím ulehčuje výběr a zpříjemňuje nákup desetitisícům našich zákazníků denně. Kromě toho odpovídá i za komunikací akčních letáků na www.sportisimo.cz. Když je hezky, Zuzka si ráda vyrazí na kolečkové brusle nebo si zaběhat svých pár kilometrů. V zimě ji nejčastěji potkáte na snowboardu. Další její sportovní vášní je indoorové cvičení, jemuž se věnuje celoročně.