Příběhy našich kolegů

Inspiruj se kariérními příběhy několika našich kolegů.
A zjisti, že ve SPORTISIMO není opravdu nic nemožné.

Petr

Do SPORTISIMO jsem nastoupil jako vedoucí kiosků (informačních dotykových panelů přímo v našich prodejnách). Od té doby uplynuly 3 roky a ze mě se mezitím stal i manažer online podpory projektu Molo-sport.cz. Jsem rád, že mohu pracovat ve firmě, kde se lidé s dobrými nápady a tahem na branku rozhodně neztratí.

Richard

SPORTISIMO mi během 4 let umožnilo vypracovat se z produktového specialisty na manažera e-shop katalogu. Mým úkolem je zajistit, aby v našem e-shopu každý sportovec snadno a rychle našel vše, co potřebuje. Protože jak ve sportu, tak i na internetu se počítá každá vteřina :-).

Sára

Jsem pyšná na to, že mohu být součástí tak dynamické společnosti se sportovním duchem. Na mé práci mě baví rozmanitost, skvělý mladý kolektiv i možnost se podílet na organizaci velkých sportovních akcí jako je 1/2 Maraton nebo Spartan Race.

Romana

Začínala jsem jako vedoucí oddělení na kamenné prodejně. Nyní jsem vedoucí směny a vedu skvělý tým lidí. Při práci s podřízenými sázím na lidskost a férové jednání. Každý den na naší prodejně je zcela jiný. A když od nás odchází další spokojený zákazník, vidím, že moje práce má smysl. SPORTISIMO je pro mě už několik let srdeční záležitostí.

Michal

Jako mnoho mých kolegů i já jsem začínal na pozici produktového specialisty. Brzy následovala pozice manažera e-katalogu a nyní jsem provozním manažerem – mám na starosti zákaznický servis a e-commerce logistiku. Prodej zboží přes internet má velkou budoucnost a neustále je co vylepšovat, vymýšlet, zkoušet, učit se z vlastních chyb a nechat se inspirovat okolím. Nejlepší na tom všem ale je, že díky SPORTISIMO můžu spojit práci s láskou v pohybu. Sportu zdar!

Přidáš sem svůj příběh?

Začni zde