On-line marketing

On-line nás baví. Máš to stejně? Přidej se k nám!


Naše poslání

Posláním celé naší firmy je dělat ze světa sportovnější místo. A daří se nám to: Sportisimo je jedničkou na českém trhu se sportovním zbožím.


Oddělení on-line marketingu se stará o to, aby naši zákazníci v e-shopu rychle a snadno nakoupili vše, co potřebují, aby dostávali relevantní nabídky a aby měli přehled o akcích, novinkách a sportovních událostech.

Kdo jsme

Na formality moc nedáme a dress code se u nás nenosí. Jsme parta mladých lidí, které baví sport – a on-line marketing. Každý pracovní den je u nás jiný, rutina nehrozí. Užíváme si volnou pracovní dobu, a když zavelí osobní důvody, pracujeme z domova. Rychle rosteme a marketingově se staráme už o 6 zemí – a neustále přibývají další. Proto hledáme nové posily. Všechno si děláme sami: design, foto i video content, social, UX, analýzy nebo třeba vývoj softwaru.


Všechno je to o lidech

Jana

Jana

Velitelka Jana má v on-linu na starosti oddělení content marketingu. Koordinuje nasazování webového a sociálního obsahu, e-mailingové a veškeré on-line kampaně. Je odpovědná za to, abyste na webu vždy viděli správný a dobře zacílený obsah.

Vojtech

Vojtěch

Vojtěch se stará o veškeré texty v e-shopu, na bannerech, landing pages nebo v e-mailech, vymýšlí komunikační koncepty kampaní a vytváří sociální obsah pro sítě. Jeho úkolem je, aby naše komunikace bavila – a prodávala.

Jaroslav

Jarda vytváří a spravuje PPC reklamy v AdWords a v Skliku. Jeho práci vídáte na Google, na Seznamu a určitě jste už mnohokrát kliknuli na některý z „jeho“ bannerů na tisícovkách různých webů.

Poznej své budoucí kolegy

Co děláme


Analytika Analytika
Emailing E-mailing
Grafika Grafika
PPC PPC
SEO
Copywriting Copywriting
Web content Webový obsah
Foto video obsah Foto a video obsah
Social sites Social
UX UX
Produktová specializace Produktová specializace

Koho hledáme

Máme zájem o lidi na všechny výše uvedené pozice. Hledáme lidi, které baví on-line. Co ještě neumíš, to tě naučíme. U nás se najdeš. Dáme ti spoustu možností se ve svém oboru vypracovat. Limit? Neexistuje. A pokud v sobě objevíš nový, skrytý talent, klidně můžeš změnit pozici. 

Co za to


Ohodnocení

Peníze (nejsou všechno, ale bez nich by to nešlo)

Pracovní růst

Pracovní růst (odborná školení, konference a hlavně mraky praxe)

Sport

Účast na sportovních a firemních akcích (legrace musí být, ale nikoho nenutíme!)

benefity

Zaměstnanecké slevy a benefity

Fajn lidi

Poznáš nové fajn lidi, a kdo ví, třeba i nové kamarád(k)y

Možná hledáme právě Tebe?

      Volné pozice v on-linu  >     

Objev svůj životní projekt a rozběhni svou kariéru!

Pod značkou Sportisimo se skrývá mnoho zajímavých projektů.

Který z nich zaujme právě tebe?


Sportisimo CZ
Sportisimo SK
Sportisimo COM
Sportisimo PL
Sportisimo DE
Sportisimo RO
Molo sport
Hardsport
Oneill
Sportisimo PRO