Technolog na oděvní materiály - SPORTISIMO - Praha

Praha 5

Import

Do našeho vývojového týmu hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici:
Technolog se zaměřením na oděvní materiály.

Náplň práce:

• Definování a vyhledání vhodných materiálů na kolekci sportovních oděvů
• Úzká spolupráce s designery jednotlivých produktů a produktovým manažerem
• Vyplňování materiálových karet pro výrobu
• Analýza materiálů navržených dodavatelem
• Testování kvality tkaných i pletených materiálů – srážení, zapouštění, přetáčení švů, žmolkování atd.
• Zodpovědnost za vytvoření ošetřovacích štítků pro jednotlivé typy oděvů v souladu s legislativou
• Zajištění testování materiálů pro děti do tří let v souladu s legislativou
• Databáze jednotlivých materiálů
• Komunikace s výrobci látek
• Zajištění materiálových visaček od výrobců
• Definice adjustace zboží před transportem (umístění visaček, cenových štítků, vzhled sáčku, popis krabice, atd.)
• Sledování norem a zákonů souvisejících s oděvní legislativou
• Úzká spolupráce s reklamačním oddělením, zpětné vyhodnocení kvality produktů a návrh na jejich zlepšení
• Prezentace nových textilních technologií obchodnímu oddělení
• Vytvoření objednávkových formulářů
• Vyžádání a kontrola EAN kódů

Požadujeme:

• SŠ/VŠ vzdělání v textilním oboru se zaměřením na oděvní materiály
• Velmi dobrou znalost oděvních materiálů
• Znalost testování/zjišťování kvality oděvních materiálů
• Znalost oděvní legislativy
• Praxe v oděvnictví – sportovní textil - výhodou
• Všeobecný přehled v oblasti sportovních a outdoorových oděvů
• Flexibilita, pečlivost
• Alespoň základní znalost anglického jazyka
• Znalost práce v grafických programech (Adobe Illustrator) výhodou

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti
• Odpovídající finanční ohodnocení a zaměstnanecké výhody
• Příjemné pracovní prostředí
• Začátek spolupráce možný ihned

Je naše nabídka zajímavá?

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Zasláním Vašeho CV souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností Sportisimo, s. r. o., Řevnická 121/1, 155 21, Praha 5 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní