Finanční účetní - SPORTISIMO - Rudná u Prahy

Praha 5

Provozní oddělení

Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici: Finanční účetní.

Náplň práce:

- kontrola a účtování faktur, pokladních dokladů
- kontrola vzájemných vztahů s dodavateli
- účtování bankovních výpisů
- Spolupráce při účetní závěrce
- spolupráce s ostatními členy týmu
- Ostatní účetní a administrativní práce dle potřeby

Požadujeme:

- SŠ, popř. VŠ ekonomického směru
- znalost práce s PC MS Office ( Word, Excel, Outlook )
- teoretická znalost podvojného účetnictví a českých účetních standardů
- Základní orientace v daňové soustavě ČR
- spolehlivost a komunikativnost
- smysl pro týmovou práci
- aktivní přístup k řešení úkolů

Nabízíme:

- otevřené a přímé jednání
- práci na pracovní smlouvu a na plný úvazek
- práci v perspektivní a dynamické společnosti
- stabilní zázemí společnosti
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- zaměstnanecké benefity
- místo výkonu práce - Rudná u Prahy
- Nástup možný od 1.12.2017

Je naše nabídka zajímavá?

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Zasláním Vašeho CV souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností Sportisimo, s. r. o., Řevnická 121/1, 155 21, Praha 5 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní