Logistik/čka e-shopu-SPORTISIMO-Rudná u Prahy

Praha 5

E-shop

Do našeho týmu hledáme kolegu na pozici: Logistik/čka e-shopu.

Náplň práce:

- rozbalování přesunů z prodejen a následné párování
- balení hotových výměn a přeposílání zásilek
- kontrola zásilek přijatých z EU
- kontrola přesunů a jejich dohledávání v systému
- přesuny na prodejny
- příjem a rozbalování nevyzvednutých zásilek
- řešení problémů v objednávkách EU
- kontrola a zasílání výměn do EU

Nabízíme:

- Mzdu: 21.000 Kč
- otevřené a přímé jednání
- stabilní zázemí společnosti
- příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- místo výkonu práce – Rudná u Prahy
- nástup možný ihned

Požadujeme:

- SŠ/SOU
- samostatnost
- manuální zručnost
- zodpovědnost
- spolehlivost
- časovou flexibilitu

Je naše nabídka zajímavá?

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Zasláním Vašeho CV (životopisu) souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností Sportisimo, s. r. o., Řevnická 170/4, 155 21, Praha 5, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní