Technický pracovník pro RO/CZ/SK - Sportisimo - Praha/Zličín

Praha 5

Technické oddělení

Do našeho týmu hledáme vhodné uchazeče na pozici Technický pracovník provozního oddělení.

Pracovní náplň:

- vedení projektů expanze mimo ČR společnosti Sportisimo
- podpora činností provozního oddělení
- zadávání a koordinace servisních prací, revizí a dodávek (vzduchotechnika, elektroinstalace, stavební část, světelné reklamy )
- zpracování a evidence odchozí a příchozí pošty
- komunikace s dodavateli
- zajišťování výběrových řízení pro servis a přestavby
- komunikace a spolupráce s jinými odděleními
- kontrola jednotkových cen
- spolupráce na tvorbě firemního reportingu a příprava prezentací

Požadujeme:

- SŠ/VŠ se zaměřením na stavební obor
- výbornou znalost MS-Office (zejména Excel, Outlook) - PODMÍNKOU

- Základní znalost práce v AUTOCAD a podobných programech
- Praxi min. 2 roky v oboru (stavební oblast) - PODMÍNKOU
- Anglický jazyk
- obecná znalost stavebního zákona - PODMÍNKOU
- znalost elektroinstalace a vzduchotechniky - VÝHODOU
- organizační a komunikační schopnosti
- samostatnost, pečlivost, logické uvažování
- časovou flexibilitu
- Služební cesty mimo ČR
- řidičské oprávnění osobní automobil

Nabízíme:

- Práci v perspektivní a dynamické společnosti
- Zajímavou a kreativní práci
- Možnost kariérního růstu
- Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
- Práci na pracovní smlouvu a plný úvazek
- Zaměstnanecké výhody
- Místo pracoviště: CZ a SK, kanceláře v Praze

Je naše nabídka zajímavá?

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".

Zasláním Vašeho CV (životopisu) souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností Sportisimo, s. r. o., Řevnická 170/4, 155 21, Praha 5, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

1

- Správa a údržba prodejen Sportisimo pomocí externích firem
- Jednání s dodavateli servisních služeb, zadání oprav, kontrola provedené práce a termínů, kontrola smluvních cen
- Objednání a koordinace servisních prací, revizí a dodávek (vzduchotechnika, elektroinstalace, stavební část, světelné reklamy, nábytek apod. ), přestavby, opravy, apod.
- Zpracování a evidence odchozí a příchozí pošty a faktur
- Komunikace s pronajímateli, dodavateli staveb a s úřady státní správy
- Koordinace výstaveb nových prodejen a přestaveb stávajících prodejen
- Komunikace a spolupráce s centrálou a jinými odděleními společnosti
- Výběr dodavatelů, projektantů a komunikace s nimi
- Kontrola jednotkových cen s obvyklými cenami na trhu
- Spolupráce na tvorbě firemního reportingu a příprava prezentací

Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní