Junior nákupčí- SPORTISIMO - Praha/Zličín

Praha 5 Nákupní oddělení

Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici: Junior nákupčí.

Pozice je vhodná i pro absolventy. Staňte se platným členem našeho týmu!

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání
- logické a obchodní uvažování
- dobrou znalost MS Office (Excel, Outlook)
- Samostatnost, pečlivost, smysl pro pořádek
- AJ na komunikativní úrovni slovem i písmem
- ŘP skupiny B (aktivní řidič)
- Schopnost dotahování úkolů do konce

Uvítáme:
- Orientaci v sortimentu sportovního vybavení
- Zájem o sport a vlastní sportovní zkušenosti

Pracovní náplň:

- Koncepty svěřených značek: návrh strategie a vyhodnocení, výběr produktů a jejich objemu
- Podpora prodeje: plánování, příprava a vyhodnocení (např. letákové produkty)
- Podpora správy produktu e-shopu
- Podpora oddělní: analýzy, objednávky, tvorba cen, monitoring
- Komunikace s ostatními odděleními společnosti

Nabízíme:

- Zajímavou a samostatnou práci s možností profesního růstu
- Otevřené a přímé jednání, přátelský kolektiv
- Nadstandartní pracovní prostředí, 3 min od metra Zličín
- Zázemí nejširší maloobchodní sítě sportovních potřeb v ČR
- Zaměstnanecké benefity: stravenky, VIP slevová karta, Multisport karta, občerstvení na pracovišti, výuka anglického jazyka...
- Pracoviště: Zličín, Oregon House

Oslovila Vás tato nabídka?

Tak nám pošlete životopis, odpovíme na všechny reakce.

Zasláním Vašeho CV souhlasíte, aby poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity společností Sportisimo, s. r. o., Řevnická 170/4, 155 21, Praha 5 v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů.

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika