Produktový fotograf JUNIOR - SPORTISIMO - Rudná u Prahy

Rudná

Kiosky

Pro největšího prodejce sportovního vybavení v ČR hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici Fotograf Junior – Produktová fotografie.

Pozice je vhodná i pro absolventy škol v oboru reklamní tvorba.

Náplň práce:

• Produktová fotografie s užitím pro online/offline marketing (e-shop, bannery, kiosky, digi výlohy, billboardy, letáky atd.)
• Hromadné zpracování fotografií (základní úpravy) a následné předání grafickému oddělení
• Asistence při fotografování v exteriérech a natáčení videí, práce s modely „na place“
• Komunikace s marketingovým oddělením, grafickým oddělením a produktovými specialisty

Požadujeme:

min. SŠ vzdělání v oboru se zaměřením na fotografii a základy grafiky - PODMÍNKOU
• Zkušenost s focením v ateliéru (nastavení zábleskových světel a fotoaparátu, měření světla pomocí flashmetru atd.) - PODMÍNKOU
• Znalost základní úpravy fotografií s pomocí Adobe Photoshop, Lightroom a Bridge - PODMÍNKOU
• Všeobecný přehled v oblasti digitální produktové fotografie a videa
• Kreativní přístup, pečlivost, samostatnost, flexibilita a ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

• Zázemí stabilní společnosti
• Zajímavé finanční ohodnocení a férové pracovní podmínky
• Otevřené a přímé jednání
• Práci na pracovní smlouvu a na plný úvazek
• Práci v perspektivní a dynamické společnosti
• Tvůrčí pracovní prostředí v mladém kolektivu
• Vlastní fotoateliér včetně technického vybavení na vysoké úrovni

Je naše nabídka zajímavá?

Pokud ano, tak nám pošlete životopis. Žádnou reakci nenecháme bez povšimnutí.
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní