Oděvní technolog / návrhář - SPORTISIMO - Praha

Praha 5

Import

Do našeho rozrůstajícího se týmu hledáme vhodného kandidáta na pozici: Oděvní technolog / návrhář.

Náplň práce:

• Návrh sportovních oděvů na základě zadání vedení
• Komplexní zpracování technické dokumentace pro vzorování a výrobu sportovních oděvů v zahraničí.
- Návrh oděvu v souladu s cílovou skupinou zákazníků
- Návrh a technické zpracování dekorací, tisků a celopotisků.
- Výběr vhodného materiálu pro navržený oděv a jeho technická specifikace
- Vytvoření technického nákresu včetně komplexní technologické a konstrukční dokumentace.
- Vypracování velikostní tabulky k danému produktu s detailní specifikací rozměrů jednotlivých částí oděvu.
- Odzkoušení produktů na figurantech s následným vyhodnocením technologických i konstrukčních problémů.
- Zpracování komentářů pro výrobu s pokyny pro odstranění problémů definovaných při odzkoušení produktů.
- Zpracování veškeré dokumentace v anglickém jazyce.
• Práce s Pantone color guide
• Intenzivní práce v PC programech Adobe Illustrator a Microsoft Excel
• Analýza trhu a jednotlivých produktů sportovních oděvů cílená na masový produkt.
• Sledování trendů, barevností a technických detailů konkurenčních produktů.

Požadujeme:

• SŠ odborná (Oděvní)
• Znalost konstrukce střihů oděvů
• Znalost technologického zpracování oděvu – šití oděvů
• Znalost sportovních oděvů, používaných materiálů, technologií, konstrukčních zpracování, siluet a volností oděvů určených pro danou aktivitu
• Pozitivní přístup k práci, chuť se učit a poznávat
• Zodpovědnost, spolehlivost, týmovost
• Znalost anglického jazyka
• Znalost práce v Adobe Illustrator a MS Office.
• Praxe z výroby oděvů

Nabízíme:

• Odpovídající finanční ohodnocení
• Zázemí stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí
• Příspěvky na stravné, svačinky na pracovišti
• VIP slevovou kartu, Multisport kartu

Pracoviště: U Nikolajky 957/11, Praha 5

Začátek spolupráce možný ihned.

Je naše nabídka zajímavá?

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní