Pracovník zákaznického servisu pro prodejny SPORTISIMO

Praha 5

Zákaznická podpora

Jsme sehraný tým, který každý den pečuje o zákazníky SPORTISIMO, zodpovídá jejich telefonické a mailové dotazy a pomáhá řešit jejich problémy. Právě teď hledáme nové kolegy. Chceš být jedním z nich?

Hlavní náplň práce:

- vyřizování telefonických dotazů směřujících na prodejny SPORTISIMO
- vyřizování emailových dotazů zákazníků
- vyřizování objednávek a reklamací zákazníků
- komunikace s prodejnami a s centrálním skladem
- řešení problémů s dopravci

Požadavky:

- výborná čeština, NEBO slovenština slovem i písmem
- vzdělání min. SŠ ukončené maturitou
- zkušenost s prací na prodejně (ideálně SPORTISIMO :-) je výhodou
- přehled v oblasti sportu a sportovních potřeb
- příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
- schopnost jednat se zákazníky – práce v call centru výhodou
- znalost práce na PC (Office, internet)
- spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, práce v týmu
- nástup možný ihned

Nabízíme:

- Skvělou profesní příležitost v úspěšné společnosti, která je jedničkou v oblasti sportovního retailu a e-commerce.
- Dobrou kávu a výborné svačinky, díky kterým ti práce půjde od ruky
- Kurzy angličtiny, stravenky, VIP slevovou kartu do našich prodejen, MultiSport kartu a další benefity
- Moderní kanceláře u metra Zličín, kde nechybí ani místnost s ping pongem
- Práci v mladém dynamickém kolektivu
- Možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
- Pracovní dobu po-ne 8-20 hod. (krátký a dlouhý týden)
- Nástupní mzda 21 000 Kč (s navýšením po 1. roce na 23 000 Kč)
- místo výkonu práce - Praha / Zličín

Je naše nabídka zajímavá?

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy prostřednictvím tlačítka "ODPOVĚDĚT".
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní