IT Expert/ka - SPORTISIMO - Rudná u Prahy


Rudná IT oddělení

Windows Server, VMware, Veeam, Azure, Office 365, Dynamics 365, Exchange, GPO – nejsou to pro Tebe cizí slova? Tak pojď toto vše s námi spravovat a sám sebe rozvíjet!

Jaká bude Tvoje role v týmu?

Staráme se o 160 prodejen ve 4 státech, 2 centrály a 3 skladové haly. Celkem je nás cca 3 500 kolegů. Všichni potřebujeme pro svou práci moderní technologie a tudíž také Tebe, abys nám pomohl zajistit funkčnost všech systémů.

A jak všichni víme, nejde jen o funkčnost. Intenzivně naše systémy a služby pro interní zákazníky rozšiřujeme, a tudíž implementujeme moderní technologie. Tyto implementace mohou být i Tvým dílem. Jsi vždy o krok vpředu? To jsi pro nás správný člověk!

Budeš úzce spolupracovat s kolegy na 1st level supportu, 3th level support ale také s kolegy, starajícími se o informační systémy společnosti.

Co od Tebe očekáváme?

Zájem o veškeré IT technologie a tím pádem chuť stále se učit nové věci.
Pomohou Ti určitě zkušenosti se správnou Windows Serverů, VMware clusteru, Fortigate, GPO, WSUS, WIFI a dalších technologií, které dnes má každá větší moderní společnosti. Ale pokud nějaké neznáš a máš chuť se je naučit, není to problém.

Co Ti nabízíme?

Skvělou profesní příležitost v úspěšné společnosti, která je jedničkou v oblasti sportovního retailu a e-commerce.
Dobrou kávu a výborné svačinky, díky kterým ti práce půjde od ruky. :)
Kurzy angličtiny, stravenky, VIP slevovou kartu do našich prodejen, MultiSport kartu a další benefity.

Kde nás najdeš?

Sídlíme v Rudné u Prahy a na Zličíně, hned u metra i autobusu, v nových kancelářích. Jsme sportovní firma, proto i naše kanceláře jsou v duchu sportu.

A co dál?

Pokud Tě nabídka zaujala, neváhej nás kontaktovat. Rádi s Tebou projdeme vše podrobněji.

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz


SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika