PPC Specialista - Molo Sport - Praha/Zličín

Praha 5

Online marketing

Jsi nadšenec do PPC a marketingu? Urban fashion lifestyle pro tebe nejsou cizí slova? Na Google a Seznamu jsi jako doma? Oceníš testování funkcí v PPC ještě dřív, než oficiálně vyjdou?

Pak tě rádi přivítáme v naše kreativním mladém týmu, kde se tvoji kolegové stanou tvými kámoši. Čti dál!

Požadujeme

- znalost PPC systému - Adwords, Sklik, Facebook
- 2 roky praxe
- orientaci v oblasti e-commerce (zaměření na fashion výhodou)
- alespoň základní ovládání Google analytics
- SS/VŠ vzdělání
- angličtina na komunikativní úrovni v rámci týmu

Osobnostní předpoklady:

Hledáme týmového hráče s business cítěním a smyslem pro detail.

M motivace
O odpovědnosti
L logické myšlení
O otevření k novým výzvám
S spolehlivost
P pečlivost
O ohleduplnost
R racionální uvažování
T tah na branku

Hlavní náplň práce

- správa PPC kampaní (Adwords, Sklik, Facebook) na několika trzích (cz, sk a hu)
- statistiky, analýzy a reporting práce
- dle seniority příp. mentoring PPC specialistů pro zahraniční trhy

Nabízíme

- zázemí moderní a silné společnosti
- skvělé pracovní prostory – tematické jednačky, káva a catering
- tvůrčí práci s možností seberealizace
- propojení on-line a off-line médií a marketingových postupů
- práci na pracovní smlouvu a plný úvazek
- vzdělávání v oboru a osobní rozvoj
- firemní benefity (stravenky, Multisport karta, výuka anglického jazyka, zaměstnanecké slevy na firemní zboží)
- úzká a detailní spolupráce s Google a Seznam
- možnosti účasti na konferencích a seminářích (Google, Seznam, atd.)

Místo pracoviště:
- Praha Zličín

Zaujala tě naše nabídka?

Klikni na tlačítko "ODPOVĚDĚT" a pošli nám svůj strukturovaný životopis. Těšíme se!
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní