Specialista na sociální sítě - SPORTISIMO – Praha

Praha 5

Online marketing

Jsou sociální sítě tvým koníčkem a zábavou? Je-li tomu tak, dáme ti možnost spojit zábavu s prací. Pokud by tě lákalo starat se o tisíce fanoušků na sociálních sítích Molosport a pracovat se spoustou dat z našeho rozsáhlého e-shopu, to vše v rámci pohodového týmu, čti dál! :)

Požadujeme

- výborný copywriting v oblasti fashion
- pokročilou znalost sociálních sítí (Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest, Youtube …) a praxi v jejich používání z pozice firmy
- praxi v používání nových sociálních reklamních formátů
- znalost oblasti e-commerce a pojmů jako SEO nebo PPC
- základní ovládání Google analytics
- schopnost vcítit se do role zákazníků a realizovat prozákaznickou komunikaci
- SS/VŠ vzdělání
- znalost cizího jazyka a/nebo přehled v oblasti fashion výhodou

Osobnostní předpoklady:

M motivace
O odpovědnosti
L logické myšlení
O otevření k novým výzvám
S spolehlivost
P pečlivost
O ohleduplnost
R racionální uvažování
T tah na branku

Hlavní náplň práce

- správa sociálních sítí profilu Molosport (CZ a expanzní trhy)
- copywriting - posty, PR články apod.
- vytváření kreativního obsahu (spolupráce s ateliérem)
- strategie a plánování kampaní a komunikace
- statistiky, analýzy a reporting práce

Nabízíme

- zázemí moderní a silné společnosti
- skvělé pracovní prostory – tematické jednačky, káva a catering
- tvůrčí práci s možností seberealizace
- propojení on-line a off-line médií a marketingových postupů
- práci na pracovní smlouvu a plný úvazek
- vzdělávání v oboru a osobní rozvoj
- firemní benefity (stravenky, Multisport karta, výuka anglického jazyka, zaměstnanecké slevy na firemní zboží)

Zaujala tě naše nabídka?

Klikni na tlačítko "ODPOVĚDĚT" a pošli nám svůj životopis. Těšíme se!
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní