Pracovník zákaznického centra s rumunštinou–SPORTISIMO

Praha 5

Prodejny

Do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici Pracovník zákaznického centra se znalostí rumunského jazyka.

Hlavní náplň práce:

• vyřizování objednávek, reklamací a dotazů zákazníků
• vyřizování telefonických dotazů
• péče o zákazníky

Požadavky:

• vzdělání min. SŠ. zakončené maturitou
• čeština a rumunština slovem i písmem na vynikající úrovni (C1 – C2)
• přehled v oblasti sportu a sportovních potřeb výhodou
• příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
• schopnost jednat se zákazníky
• znalost práce na PC (Office, internet)
• spolehlivost, samostatnost, odpovědnost

Nabízíme:

• zázemí moderní a silné společnosti – největšího prodejce sportovního vybavení v
ČR
• práci v mladém dynamickém kolektivu
• možnost dalšího vzdělávání a osobního rozvoje
• skvělé pracovní prostory – tematické jednačky, káva a catering
• práci na pracovní smlouvu a plný úvazek
• firemní benefity (stravenky, Multisport karta, výuka anglického jazyka, VIP slevovou kartu)
• místo výkonu práce – Praha 5/Zličín

Je naše nabídka zajímavá?

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte své strukturované životopisy prostřednictvím tlačítka „ODPOVĚDĚT“.

CustomerCategory

centrala
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní