Grafik/Grafička – SPORTISIMO – Praha

Praha 5

Prodejny

Vyznáš se v grafice? Máš kreativní myšlení? Baví tě vše kolem sportu a chceš navrhovat a vizuálně zpracovávat kampaně, které denně vidí stovky tisíc našich zákazníků? Pak možná hledáme právě tebe. Pokud se chceš stát součástí pohodového týmu, který drží pospolu, čti dál!
Do našeho týmu hledáme kreativního a spolehlivého kolegu či kolegyni, který bude mít na starosti návrhy a zpracování marketingových a propagačních materiálů. Budeš mít prostor pro realizaci vlastních nápadů a řešit týmové úkoly s kolegy.

Co od tebe očekáváme:

• rutinní znalost grafických programů Adobe CC (Indesign, Photoshop, Illustrator)
• znalost
• znalost předtiskové přípravy a práce s vektory, přípravy tiskových podkladů např. pro tiskoviny, plakáty, billboardy aj. velkoplošné propagace
• znalost typografických pravidel
• cit pro design a kreativní myšlení
• uživatelská znalost MS Office
• znalost EN výhodou
• práce na platformě iMac výhodou
• schopnost samostatné práce i práce v týmu
• zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost a komunikativnost

Hlavní náplň práce:

• zpracování marketingových a propagačních materiálů (např. letáky, billboardy, brožury apod. včetně předtiskové přípravy)
• předtisková příprava - dtp
• tvorba kreativní grafiky
• projektová práce
• spolupráce s kreativním oddělením marketingu
• komunikace s ateliérem
• příprava podkladů pro kolegy
• spolupráce a komunikace s ostatními odděleními v rámci společnosti

Co nabízíme:

• zajímavou a různorodou práci
• pracovní cíle a zajímavé projekty, na kterých můžeš růst
• práci v perspektivní a dynamické společnosti
• pracovní smlouvu a plný úvazek
• propojení on-line a off-line světa nákupu
• příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
• zajímavé finanční ohodnocení (dohodneme osobně)
• firemní benefity (bonusy, stravenky a VIP slevovou kartu)
• moderní a příjemné pracoviště v budově Oregon na Zličíně
• nástup možný ihned

ŽÁDNOU REAKCI NENECHÁME BEZ POVŠIMNUTÍ!

Klikni na tlačítko „ODPOVĚDĚT“ a pošli nám životopis.

CustomerCategory

centrala
Chci se přidat

Na koho se obrátit?

prace@sportisimo.cz

SPORTISIMO s.r.o.

Řevnická 170/4

15521 Praha 5

Česká republika

Pozice je již neaktivní