Nákup kola na prodejně a e-shopu

Zvažujete nákup nového kola a váháte, zda navštívit prodejnu, nebo si kolo objednat na e-shopu? Zde najdete ty nejdůležitější informace.

Nákup kola na kamenné prodejně

Pokud jste si již zakoupili kolo na naší prodejně nebo se chystáte k nákupu jízdního kola na prodejně, mělo by být kolo seřízené a připravené k jízdě. Kolo si na prodejně můžete samozřejmě vyzkoušet. Případné dotazy vám jistě zodpoví proškolený personál na prodejně. Také si na prodejně můžete vybrat další doplňky, které vám na místě na kolo namontují.

Nákup kola na e-shopu

Pokud přemýšlíte o nákupu kola na našem e-shopu a máte obavy, v jakém stavu vám kolo přijde, tak nemusíte! Kolo vám přijde zabalené v krabici v 80% stavu složení. Po vyndání kola z krabice stačí jen jednoduše našroubovat pedály (na nich najdete R/L), aby se namontovaly na správnou kliku a nedošlo k poškození závitu v klikách (budete potřebovat klíč č.15). Dále otočit řidítka a dotáhnout pomocí imbusového klíče několik šroubků na představci. Samozřejmě můžete využít služeb našich servisních koutků na našich kamenných prodejnách. Stačí, když navštívíte některou z našich prodejen, kde vám kolo na základě faktury pomohou případně složit. Pokud jste si společně s kolem zakoupili další doplňky, tak vám je na prodejně na kolo namontují.

 

Kola Scott jsou z důvodu správného sestavení posílány pouze na kamenné prodejny, kde budou odborně seřízeny a připraveny k osobnímu odběru. Není tedy možné realizovat objednání na adresu zákazníka. Při vytváření objednávky je nutné uvést do poznámky informaci, na jakou prodejnu si přejete kolo poslat. O dalším průběhu dodání budete informování emailem, nebo telefonicky. 

 

V případě objednání kola na e-shopu je poštovné vždy 229,- v rámci nadrozměru.