AKTUÁLNĚ: Všechny prodejny Sportisimo jsou pro běžný nákup dočasně uzavřené, ale rádi vám na nich vydáme objednávky z e-shopu.

Prodejny

110prodejen + e-shop
Nakupte na jedné z 110 prodejen.

Vyberte prodejnu podle kraje.

110prodejen + e-shop
110prodejen + e-shop
Jihomoravský kraj Jihočeský kraj Královéhradecký kraj Karlovarský kraj Liberecký kraj Olomoucký kraj Moravskoslezský kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj Praha

Zatím vám nemůžeme řadit prodejny podle polohy, protože máte tuto funkci v prohlížeči vypnutou.

AKTUÁLNĚ: Všechny prodejny Sportisimo jsou od 22. 10. pro běžný nákup dočasně uzavřeny z důvodu nařízení Vlády ČR, ale rádi vám na nich vydáme rezervace a objednávky z e-shopu, který běží na plné obrátky. Veškeré lhůty pro výměnu, vrácení nebo reklamace zboží jsme prodloužili do 10. ledna 2020.

Prodejny podle polohy

SPORTISIMO (51)

Po-Ne: 9:00 - 20:00

beroun@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 09:00 - 21:00

brno2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Brno - RP Slatina

Řípská 1475/25

Po-Ne: 09:00 - 20:00

brno4@sportisimo.cz

Osobní odběr

České Budějovice - NC Géčko

České Vrbné 2360

Po-Ne: 09:00 - 20:00

ceskebudejovice2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Český Těšín - OC Tesco

Jablunkovská 2041

Po-Ne: 09:00 - 20:00

ceskytesin@sportisimo.cz

Osobní odběr

Cheb - NC Pivovar

Pivovarská 1677/19

Po-Ne: 9:00 - 20:00

cheb@sportisimo.cz

Osobní odběr

Děčín - Kaufland

Oblouková 1395/4

Po-Ne: 09:00 - 20:00

decin@sportisimo.cz

Osobní odběr

Frýdek-Místek - OC Frýda

Na Příkopě 3727

Po-Ne: 09:00 - 20:00

frydekmistek2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Frýdek-Místek - OC Interspar

Hlavní třída 3274

Po-Ne: 09:00 - 20:00

frydekmistek@sportisimo.cz

Osobní odběr

Hradec Králové - EuroCenter

Víta Nejedlého 1063

Po-Ne: 09:00 - 20:00

hradeckralove@sportisimo.cz

Osobní odběr Zavřeno

Hradec Králové - OC Aupark

Gočárova třída 1754/48a, Pražské předměstí

Po-Ne: 9:00 - 21:00

hradeckralove3@sportisimo.cz

Osobní odběr

Hradec Králové - OC HyperTesco

Rašínova třída 1669

Po-Ne: 9:00 - 20:00

hradeckralove2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Jablonec nad Nisou - Vendo park

Jateční 2 / 5203

Po-Ne: 9:00 - 20:00

jablonecnadnisou@sportisimo.cz

Osobní odběr

Jihlava - OC Patrol

Romana Havelky 5b

Po-Ne: 9:00 - 20:00

jihlava@sportisimo.cz

Osobní odběr

Karlovy Vary - OC Fontána

Chebská 81A/370

Po-Ne: 09:00 - 21:00

karlovyvary@sportisimo.cz

Osobní odběr

Kladno - NC Oaza

Arménská ul.

Po-Ne: 09:00 - 20:00

kladno@sportisimo.cz

Osobní odběr

Kladno - OC Central

Petra Bezruče

Po-Ne: 09:00 - 21:00

kladno2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Liberec - Forum

Soukenné náměstí 2a/669

Po-Ne: 9:00 - 20:00

liberec2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Liberec - OC Géčko

Sousedská 599

Po-Ne: 09:00 - 20:00

liberec@sportisimo.cz

Osobní odběr

Mladá Boleslav - OC Olympia

Jičínská 1350/III

Po-Ne: 09:00 - 21:00

mladaboleslav@sportisimo.cz

Osobní odběr

Most - Obchodní park

Velebudická 1247

Po-Ne: 9:00 - 19:00

most@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 9:00 - 20:00

nachod@sportisimo.cz

Osobní odběr

Olomouc - OC Haná

Kafkova 8

Po-Ne: 09:00 - 21:00

olomouc@sportisimo.cz

Osobní odběr

Olomouc - City

Pražská 255/41

Po-Ne: 09:00 - 21:00

olomouc2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Opava - OC Silesia

Těšínská 44

Po-Ne: 09:00 - 20:00

opava@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 09:00 - 21:00

ostrava2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Ostrava - OC Galerie

Sjízdná 5554/2a

Po-Ne: 09:00 - 20:00

ostrava@sportisimo.cz

Osobní odběr

Ostrava - NC Géčko

Opavská 326/90

Po-Ne: 09:00-20:00

ostrava4@sportisimo.cz

Osobní odběr

Pardubice - Family Center

Poděbradská 335

Po-Ne: 9:00 - 20:00

pardubice@sportisimo.cz

Osobní odběr

Plzeň - NC Borská pole

U letiště 2/1074

Po-Ne: 09:00 - 20:00

plzen@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 9:00 - 20:00

plzen2@sportisimo.cz

Osobní odběr

Plzeň - OC Olympia

Písecká 972/1

Po-Ne: 09:00 - 20:00

plzen4@sportisimo.cz

Osobní odběr

Praha - OC Krakov

Lodžská 850/6

Po-Ne: 09:00 - 21:00

bohnice@sportisimo.cz

Osobní odběr

Praha - Palladium

Náměstí Republiky 1

Ne-St: 09:00-21:00, Čt-So: 09:00-22:00

palladium@sportisimo.cz

Osobní odběr

Praha - NC Eden

U Slavie 1527

Po-Ne: 09:00 - 21:00

eden@sportisimo.cz

Osobní odběr

Praha - Arkády Pankrác

Na Pankráci 86

Po-Ne: 09:00 - 21:00

pankrac@sportisimo.cz

Osobní odběr

Praha - Metropole Zličín

Řevnická 121/1

Po-Ne: 09:00 - 21:00

zlicin@sportisimo.cz

Osobní odběr

Praha - Centrum Černý Most

Chlumecká 765/6

Po-Ne: 09:00 - 21:00

cernymost@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 9:00 - 20:00

sterboholy@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 9:00 - 20:00

prostejov@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 09:00 - 21:00

pruhonice@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 09:00 - 20:00

staremesto@sportisimo.cz

Osobní odběr

Šumperk - OC Kaufland

Vítězná 3091/7

Po-Ne: 9:00 - 20:00

sumperk@sportisimo.cz

Osobní odběr

Tábor - OC Hypernova

Soběslavská 3073

Po-Ne: 9:00 - 20:00

tabor@sportisimo.cz

Osobní odběr

Teplice - OC Olympia

Srbická 464

Po-Ne: 09:00 - 21:00

teplice@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 9:00 - 20:00

trutnov@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 9:00 - 20:00

valasskemezirici@sportisimo.cz

Osobní odběr

Vsetín - OC Hypernova

Jasenická 197

Po-Ne: 9:00 - 20:00

vsetin@sportisimo.cz

Osobní odběr

Po-Ne: 9:00 - 20:00

zdarnadsazavou@sportisimo.cz

Osobní odběr

Zlín - OC Tesco

3. května 1205

Po-Ne: 9:00 - 20:00

zlin@sportisimo.cz

Osobní odběr

Znojmo - Stop. Shop.

Brněnská 19/3660

Po-Ne: 9:00 - 20:00

znojmo@sportisimo.cz

Osobní odběr