Osobní údaje

Bez nich by to nešlo. Základní osobní údaje s vaším souhlasem bezpečně uchováváme, abychom mohli vyřizovat standardní objednávky, vést vás jako věrné zákazníky nebo vám posílat novinky o akcích a slevách.

Základní informace v kostce

Uchováváme jen ty informace, které jsme od vás získali s vaším souhlasem. Jedná se o údaje z objednávek, informace uvedené při registraci do Sportisimo Klubu nebo do našich soutěží, e-mailové adresy, kam si necháváte zasílat naše novinky a další, zpravidla kontaktní informace. Nejčastěji se jedná o jméno a příjmení, e-mail, adresu a u registrovaných zákazníků také přihlašovací údaje do e-shopu, datum narození (věk), telefonní číslo či pohlaví.

Bezpečnost na prvním místě

Ochranu osobních údajů a důvěrnost při jejich uchovávání bereme velmi vážně, a proto se držíme příslušných státních i evropských nařízení. Vaše osobní údaje zpracováváme a využíváme pouze s vaším výslovným souhlasem a v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v jeho platném znění a v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Veškeré osobní údaje jsou uloženy na serverech s vysokou úrovní bezpečnosti a jsou chráněny proti zneužití ze strany nepovolaných osob.

Nejčastější dotazy:

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz nebo řešíte jiný problém?

Kontaktujte nás přes tento formulář.