Čím si získáte srdce každého hrdého fotbalisty

 

Možná neznáte zpaměti soupisky nejúspěšnějších světových týmů ani nedokážete přesně vysvětlit, co to je offside. Chcete však stoprocentně udělat radost některému fotbalovému nadšenci? V takovém případě čtěte dál. Máme pro vás spoustu perfektních tipů na dárky, nad kterými zaplesá srdce každého fotbalisty, možná i stejně intenzivně jako při skórování do branky. Takže hurá na hřiště, bude to zábava!

Pro hvězdu, která chce opravdu zazářit

 

Říká se, že fotbalistovi stačí mít do čeho kopnout a nic víc už nepotřebuje. Není to pravda a každý, kdo aspoň příležitostně vyběhne na trávník, o tom ví svoje. Kvalitní kopačky jsou základ. Než začnete vybírat, zjistěte, jaký typ kopaček by se vašemu fotbalistovi hodil. K dostání jsou totiž jak klasické kolíkové (kolíky se z nich dají odejmout), tak i lisovky (mají jednolitou podrážku), lisokolíky (kombinace kolíků a lisovek), nebo turfy (vhodné na umělý trávník). Nabídka je skutečně pestrá a výrobci se předhánějí v technologiích, které mají hráčům pomoci vítězit. Zatímco před lety připomínala kopaná za deštivého počasí spíš zápasy v bahně, dnes už jsou k dostání kopačky, na jejichž podrážku a kolíky se bahno nelepí, hráči zbytečně nekloužou a lehce se jim běhá. S takovou výbavou vaši fotbalovou hvězdu nic nerozhodí a bude se moct soustředit jen na výhru.

1 199 Kč(29%) 849 Kč

PumaFUTURE 4.4 FG/AG JR

2 049 Kč(29%) 1 449 Kč

adidasX 18.3 FG

999 Kč(60%) 399 Kč

UmbroCLASSICO VII FG - JNR

899 Kč(22%) 699 Kč

NikeBRAVATA II TF JR

Aby bylo jasné, za čí tým se kope

 

Je jedno, jestli ten, koho chcete obdarovat, fandí Slavii, nebo Spartě, jestli sleduje každý zápas Manchester United, či dá přednost Realu Madrid. Podstatné je, abyste v tom měli jasno vy a sáhli po dresu toho správného klubu. Tím jednoznačně potěšíte velké i malé fotbalisty, protože oddanost týmu je celoživotní záležitostí.

1 399 Kč(21%) 1 099 Kč

NikeFCB M NK DRY TOP SS PM

1 149 Kč(21%) 899 Kč

adidasAFC TR JSY

649 Kč(23%) 499 Kč

NikeFC BARCELONA PROSTIG

Chce to klid a zůstat v teple

 

I když se to možná na první pohled nezdá, fotbal je celoroční sport. Aby se dal hrát skutečně kdykoliv, musí mít hráči kvalitní oblečení. Ať už je léto, nebo zima, základem úspěchu je vrstvení. V horkých letních dnech se tak fotbalista neobejde bez funkčního prádla, které odvádí pot. Často se vyrábí z chladivých materiálů, takže je velmi příjemné na nošení. Naopak v zimě musí být základním stavebním kamenem termoprádlo s dlouhým rukávem, které perfektně sedne a zahřeje. Na něj se skvěle hodí teplé funkční mikiny a nakonec šusťákovka z nepromokavého materiálu. Srdcaři, kteří kopou do balonu skutečně za každého počasí, ocení i sportovní čepici nebo rukavice a rozhodně nic nezkazíte ani tehdy, když mu vyberete tepláky nebo trenky jeho oblíbené značky.

599 Kč(41%) 349 Kč

UmbroCORE POWER SHORT

1 590 Kč(24%) 1 199 Kč

Under ArmourCG ARMOUR MOCK

549 Kč(72%) 149 Kč

adidasTECH FIT BASE SHORT

1 799 Kč(44%) 999 Kč

UmbroSILO TRAINING SHOWER JACKET

I při sportu to může slušet

 

Každý z nás chce vypadat dobře, ať už zrovna děláme cokoliv. Třeba hrajeme fotbal. Dopřejte svému sportovci, aby si připadal hezky, a vyberte mu třeba nové štulpny, které mu budou barevně ladit k dresu. Určitě mu tím uděláte radost. Originálním dárkem jsou taky taška nebo batoh na věci na trénink. Pokud si ten, koho chcete obdarovat, vystačí s minimem, darujte mu gymsack s nějakým zajímavým designem nebo třeba logem jeho oblíbené sportovní značky.

Doplňky jsou trefa do černého

 

I malý dárek může udělat velkou radost. Třeba potítko, pumpička nebo síť na míče jsou věci, bez kterých se tým na trávníku jen těžko obejde. Skutečně důležitými doplňky jsou doplňky stravy a sportovní výživa. Takovým překvapením pomůžete vašemu fotbalistovi dosáhnout kondice, kterou si představuje. Praktickým a hlavně potřebným dárkem jsou také různé bandáže a tejpy. Něco pro zdraví je přece to nejlepší, co vůbec můžete druhému dát.

Trocha fandění a inspirace neuškodí

 

Pokud máte doma nejen aktivního fotbalistu, ale také fanouška, který se rád chodí dívat na zápasy profíků, udělejte mu radost drobností z široké škály fanouškovských nezbytností. Téměř povinným vybavením jsou šály a kšiltovky, ale překvapit můžete třeba i peněženkou s logem oblíbeného týmu. A jestli chcete potěšit jak velkého, tak i malého fotbalistu, dejte jim jako společný dárek kopačák. Když si pak půjdou začutat, budou mít kromě společně stráveného času i pocit, že kopou za svůj vysněný tým.