Aktuálně: V plném provozu všechny prodejny po celé ČR 7 dní v týdnu! Přijďte osobně nakoupit nebo si vyzvednout své online rezervace. Více informací>

9 osvědčených tipů na dárky pro muže

Víme, co letí a rádi vám poradíme – nechte se inspirovat našimi vánočními tipy a dopřejte svým blízkým nespočet zážitků, které skýtá aktivní způsob života.

„V téhle bundě zvládnu všechno.“

Pánská jízda v zasněžených Tatrách, dovádění s dětmi na sjezdovce, romantická procházka po zimní Kodani. Je tolik zážitků, které může zhatit jediný problém – když mu ve skříni chybí pořádně teplá bunda.

 

Vyberte mu barevnou bundu na snowboard se sněhovým pásem a odpovídajícím vodním sloupcem. Pořiďte mu hřejivou péřovku pro náročné horské výšlapy. Nebo mu pod stromeček zabalte bundu z dutého vlákna na mrazivé procházky po městě.

 

Ať už vyrazí kamkoliv, díky vám si to užije naplno. Bez promočených rukávů a drkotajících zubů.

 

Ukázat vánoční tipy

„Tam se mi vejde úplně všechno.“

Někdy si potřebuje sbalit oblečení do fitka spolu s notebookem, na horách se zase hodí pořádná opora zad, jindy s sebou na výlet musí vzít spoustu věcí pro děti. Zážitky si do batohu nesbalí, ale když je o jeho věci dobře postaráno, nic mu nebrání si je naplno užívat.

 

Pořiďte mu univerzální sportovní batoh s bederním pásem na výlety, stylový retro batůžek do města nebo jednoduchý vak na sport.

 

Když si má kam dát důležité věci a nebolí ho záda, užije si nezapomenutelné chvíle naplno.

 

Ukázat vánoční tipy

„Konečně to běhání dává smysl.“

Říká se, že k běhání stačí jen kraťasy a boty. Jenže teprve ve chvíli, kdy mu do sluchátek začne hrát „Eye of The Tiger”, to má šťávu, a když díky GPS objeví fantastickou lesní trasu a na hodinkách vidí počet uběhnutých kilometrů za poslední měsíc – TOMU se teprve říká běhání.  

 

Nadělte mu pod stromeček speciální běžecká sluchátka s držákem za ucho, praktickou kapsu na mobil nebo rovnou chytré sportovní hodinky, které měří tepovou frekvenci i spálené kalorie.

 

Darujte mu vybavení na běh a místo desítek kilometrů z donucení, od vás získá stovky kilometrů plné zážitků.

 

Ukázat vánoční tipy

„Tak to je úplně jiná lyžovačka.“

Čerstvý prašan, který čeří špičkami svých rychlých lyží, adrenalinová jízda mezi stromy v neprozkoumaném terénu nebo výjezd lanovkou na ledovec, ze kterého vedou dolů mrazivé kilometry nádherně upravených sjezdovek. Tohle si prostě bez pořádné výbavy neužije.   

 

Věnujte mu bezpečnou a zároveň pohodlnou přilbu nebo brýle, které dokonale padnou, a kromě nepříjemných vloček odrážejí i ostré světlo.

 

A když mu pořídíte i vak na lyže a lyžáky, může bez starostí prozkoumávat nové sjezdovky nebo trasy pro freeride.

 

Ukázat vánoční tipy

„Teď se cítím jako na Tour de France.“

Ať už si rád užívá opojný pocit vítězství na vrcholu hory po desítkách kilometrů šlapání, má raději řádění na lesních singletrailech plné skoků a nebezpečných sjezdů nebo rád po silnici navštěvuje okolní města, každá jízda je pro něj zážitek. Vy mu ho můžete ještě umocnit.

 

S tachometrem plným funkcí bude mít vždy dokonalý přehled o jízdě, do cyklobatohu se mu vejdou všechny důležité věci a díky 1,5litrovému hydrovaku nemusí při pití zastavovat.

 

A nezapomeňte na závodnickou přilbu, ve které si bude každou jízdu užívat neohroženě.

 

Ukázat vánoční tipy

„Už nemusím do posilovny. Mám ji doma.”

Pocity, když udělá první shyb, když jich zvládne deset nebo když poprvé v zrcadle uvidí rýsující se svaly na břiše, jsou k nezaplacení. Cvičení je pro něj jedním velkým zážitkem z překonávání vlastních limitů.

 

Aby za požitkem z vylepšování vlastního těla nemusel pokaždé do posilovny, postarejte se o to, že ji bude mít doma. Stačí hrazda na shyby, variabilní jednoruční činky, lavice – a základ domácí posilovny je hotový.  

 

Po každém cvičení vám jeho úsměv vylouděný odplavenými endorfiny ukáže, že to stálo za to.

 

Ukázat vánoční tipy

„S hodinkami mě ten sport víc baví.“

„Tak dneska 24 000 kroků, to byl výlet.“ „Wow, to byl trénink, průměrnou tepovku 138 jsem ještě při cvičení neměl.” „1 400 výškových metrů za 3 hodiny, to je snad rekord.” Muži rádi hned vidí, co právě dokázali.

 

Pořiďte mu sporttester, který měří tep, kalorie a nastavuje tréninkové zóny. Nebo sáhněte po chytrých hodinkách nabitými funkcemi od výškoměru a rychloměru přes GPS navigaci po měření tepu při plavání.

 

A hodinky pomůžou zkvalitnit i jeho spánek, kdy zrovna sní o dalších zážitcích.

 

Ukázat vánoční tipy

„Nejlepší čepice a rukavice, jaké jsem kdy dostal.“

Testování pevnosti ledu na rybníku za městem. Bobování s dětmi na nedalekém kopci. Koulovačka o silvestrovské noci na chatě u známých. Ty nejlepší zážitky na něj čekají na těch nejobyčejnějších místech. Bez pořádného kulicha budou ale poloviční.

 

Udělejte mu radost dvouvrstvou čepicí ve stylovém barevném provedení nebo prstovými rukavicemi a palčáky v jednom, ve kterých může ovládat dotykový displej. A místo obyčejné šály mu pořiďte multifunkční šátek se šesti způsoby použití.

 

Díky vám si užije zimní radovánky bez mrznoucích uší prokřehlých prstů.

 

Ukázat vánoční tipy

„V téhle mikině chodím všude, miluju ji.”

Když se na horské chatě večer ochladí, když se na dovolené jde večer do města nebo když si jde vyčistit hlavu na procházku se psem do parku. To jsou chvíle, kdy na sobě nemusí mít košili a kravatu. Ale chce vypadat dobře.

 

Řešením jsou stylové kousky z naší nabídky. Například mikina s kožíškem uvnitř a kapucí nebo tenčí stylová mikina na zip s límečkem. A pod mikinu mu vyberte perfektně padnoucí tričko.

 

Když bude skvěle vypadat, bude se i mnohem lépe cítit.

 

Ukázat vánoční tipy