Aktuálně: V plném provozu všechny prodejny po celé ČR 7 dní v týdnu! Přijďte osobně nakoupit nebo si vyzvednout své online rezervace. Více informací>

9 osvědčených tipů na dárky pro ženy

Víme, co letí a rádi vám poradíme – nechte se inspirovat našimi vánočními tipy a dopřejte svým blízkým nespočet zážitků, které skýtá aktivní způsob života.

„Konečně je mi teplo.“

Lyžovačka s dětmi, romantické zimní procházky nebo svařák s kamarádkami na vánočních trzích ve Vídni. To jsou chvíle, které si skutečně užívá. Postarejte se o to, že při nich bude v teple.

 

Vyberte jí barevnou bundu na snowboard s voděodolnou membránou a sněhovým pásem. Udělejte jí radost hřejivou péřovkou na výlety do hor. Nebo jí pod stromeček zabalte trendy bundu z mikrovlákna s kožešinovou kapucí na zimní procházky po zasněžených městech.

 

Ať už vyrazí kamkoliv, díky vám bude její tělo vždy v příjemném teple.

 

Ukázat vánoční tipy

„Konečně mám místo na důležité věci.“

Někdy si potřebuje sbalit věci do posilovny a do práce zároveň, jindy jede na výlet s rodiči. A děti se na výlet taky samy nesbalí. Když má žena po ruce všechny své důležité věci, a ještě vypadá dobře, pak si teprve může vychutnávat život.

 

Kupte jí speciální sportovní batoh s rolovacím otevíráním, elegantní batůžek do města nebo retro stylovku, která se hodí ke každému outfitu.

 

Uvidíte, že z každého výletu, procházky a výpravy se vrátí plná zážitků a nabitá energií.

 

Ukázat vánoční tipy

„Hned mě ta jízda na kole víc baví.“

Začíná to krátkými vyjížďkami po městě, pokračuje desítky kilometrů dlouhými výlety a vrcholí dokonalými výhledy do okolí při horských výšlapech. Cyklistika probouzí vášně. A se správným vybavením do toho půjde na plno.

 

Do cyklobatohu nebo taštičky na rám se jí vejde všechno důležité, třeba mobil na nádherné fotky. Díky praktickému hydrovaku nebude mít nikdy žízeň a s tachometrem vždycky ví, kolik toho už na kole zvládla.

 

Ale nejdůležitější je bezpečnost. Pořiďte ji helmu, o které téměř nebude vědět, ale bude v ní vypadat skvěle.

 

Ukázat vánoční tipy

„Nejlepší lyžování, jaké jsem zažila.“

Nádherné výhledy z lanovky, kilometry perfektně upravených sjezdovek a taky nějaký ten drink pod sjezdovkou na baru. Zimní dovolené jsou plné zážitků. A čím lépe u toho vypadá, tím víc si je užívá.

 

Darujte ji přilbu a brýle, ve kterých bude okouzlující a zároveň ji ochrání před nebezpečím i nepříjemným sněžením. Díky systému odvětrávání se navíc nezapaří.

 

A nezapomeňte vak na lyže a lyžáky. Ať už jede lyžovat do francouzských Alp nebo na svah kousek za městem, náčiní musí důkladně zabalit.

 

Ukázat vánoční tipy

 

„Do běhání jsem se zamilovala.“

Nezáleží na tom, jestli si dává svůj oblíbený okruh ráno před prací, běhá při západu slunce na pláži o dovolené nebo se účastní horského závodu. Běhání vždy přinese nový zážitek. A s tou správnou výbavou se příjemné zážitky mění v lásku.  

 

Její běžecký prožitek pozvednete na novou úroveň mnoha způsoby: sluchátky s držákem za ucho, která nikdy nevypadnou, chytrým náramekem pro dokonalý přehled o spálených kaloriích nebo kompresními podkolenkami pro zvýšení výkonu.

 

Darujte jí stovky kilometrů plných zážitků skrytých v běžeckém vybavení.

 

Ukázat vánoční tipy

„Nikdy jsem se necítila tak ve formě.”

Objev nového zábavného cviku, nový rekord v počtu dřepů, shození kil, které ji tak dlouho trápily. Zážitky ze cvičení jsou neopakovatelné a opojné. A stačí tak málo – správné vybavení.

 

Zabalte ji pod stromeček závěsný systém TRX, se kterým zpevní celé tělo, speciální činky Kettlebell pro sílu v rukou a nezapomeňte na podložku, se kterou si zacvičí takřka kdekoliv ji napadne.

 

Vy jí darujete fitness potřeby, ona získá spoustu zážitků z cesty za vysněnou postavou.

 

Ukázat vánoční tipy

„Nevěřila bych, co všechno ten náramek dokáže.“

Když nachodí denně 10 000 kroků, prožila den naplno. Jakmile jí tepová frekvence při běhu vystřelí na 160, znamená to, že si sáhla na dno. A při pohledu na stovky spálených kalorií ví, že ta dřina stojí za to. Darujte jí osobního trenéra.

 

Třeba sporttester, který jí ve spolupráci s telefonem nastaví tréninkový plán, chytré hodinky nabité funkcemi nebo náramek, který se stane jejím novým osobním trenérem.

 

Dejte jí chytrou elektroniku a dostane důkaz, že každý den překonává sama sebe.

 

Ukázat vánoční tipy

„Neřekla bych, že v čepici můžu vypadat tak dobře.”

Krásně zasněžené horské vrcholy ve slunečních paprscích nebo romanticky nasvícená noční města zahalená sněhem. Zima nabízí spoustu krásných vizuálních zážitků. A ve stylových zimních doplňcích mezi ně bude patřit i ona.

 

Třeba v elegantní pletené čepici s bambulí, s barevným šátkem s šesti způsoby nošení nebo v hřejivých designových rukavicích.

 

Díky vám si bude bezstarostně užívat zimní atmosféru.  

 

Ukázat vánoční tipy

„Můžu se vyválet ve sněhu, kolikrát chci”

Kdo by neměl rád zimní radovánky. Tvoření andělíčků ve sněhu s dětmi, skotačení na sjezdovkách s nesčetnými pády nebo boření po kolena ve sněhu na výletě na horách. Ona si to ale bez pořádné spodní vrstvy neužije.

 

Darujte jí funkční tričko z Merino vlny, které zahřeje a zároveň odvádí pot, nebo bezešvé spodky, které nikdy neškrtí. Nebo sáhněte rovnou po celém setu.

 

Postarejte se o to, že si dokonale užije zimní chvíle bez cvakajících zubů a klepajících se rukou.

 

Ukázat vánoční tipy