Víte, že si můžete zobrazit nabídku zboží ve vaší oblíbené prodejně?  │  Nastavím si později
Filtrovat
Filtrovat
Dostupnost
Pohlaví
Velikost obuvi - EU
Cena
 Kč
 Kč
Barva
1
Pokročilost Pokročilost
Průměr koleček Průměr koleček
Tvrdost koleček Tvrdost koleček
Typ ložisek Typ ložisek
Typ brusle Typ brusle

Fitness kolečkové brusle Bauer

Filtrovat
Řadit dle: Doporučujeme
Řadit dle
1 Produkt
Proč vidíte jako první právě toto zboží?
Řadíme ho podle počtu objednávek, hodnocení, sezóny a dalších parametrů. Zjistit víc.
Juniorské Inline brusle Juniorské kolečkové brusle Bauer RH DART SKATE JR jsou skvělou volbou pro všechny ... 10 Bauer RH DART SKATE JR
2 899 Kč 3 499 Kč
Fitness kolečkové brusle Bauer

Fitness inline brusle jsou ideální volbou pro pohodlnou a plynulou jízdu, ať už trénujete kondici, nebo si užíváte rekreační bruslení. Nabízejí skvělou kombinaci rychlosti, stability a komfortu, díky čemuž jsou vhodné jak pro začátečníky, tak i pokročilé bruslaře. Vyberte si z naší nabídky bruslí, které vám zajistí skvělý zážitek z každé jízdy. Všechny tyto fitness kolečkové brusle (1) jsou skladem na e-shopu či prodejně. Tím Váš nákup ale ještě skončit nemusí. Podívejte se také na další zboží z kategorie Fitness inline brusle nebo kontaktujte naši zákaznickou podporu.

 

Jak vybrat kolečkové brusle

Inline bruslení se stalo jedním z nejoblíbenějších rekreačních sportů a tomu se přizpůsobila také nabídka bruslí, která je pořádně široká a nabízí spoustu možností pro začátečníky i zkušené bruslaře. Správně zvolené inline brusle vaši jízdu pozvednou o level výše, bude pro vás pohodlnější a zvládnete podat lepší výkony.

 

  • Velikost koleček – menší kolečka s průměrem do 80 mm jsou pomalá a vhodná pro začátečníky. Středně velká s průměrem mezi 80 až 90 mm jsou už rychlejší, jízdu na nich tedy zvládnou spíše pokročilí bruslaři. Kolečka od 90 mm výše jsou rychlá a je třeba si být na bruslích už pořádně jistý.

 

  • Tvrdost koleček – značí se na stupnici 75A až 90A. Měkká kolečka do 80A jsou pomalejší, ale lépe tlumí otřesy a pevněji přilnou k povrchu. Tvrdší kolečka vás svezou rychleji, avšak za cenu pohodlí.

 

  • Ložiska – zajišťují plynulé otáčení koleček a vám tak snadnější a rychlejší jízdu. Dělí se do tříd dle různých norem. Nejčastěji se setkáte s označením ABEC1 až ABEC9. Třídy 1 až 3 se používají do levných bruslí, nejčastěji se setkáte s ABEC7, což jsou ložiska s dostatečnou kvalitou, ABEC9 vyhledejte, pokud čekáte opravdu rychlou jízdu.

 

  • Délka a materiál rámu – delší rám se vám bude hůře ovládat, při nabrání rychlosti na něm ale máte lepší stabilitu, u kratšího je to přesně naopak. U materiálu se nejčastěji setkáte s odolným plastem, který nezvládá tak dobře využít vloženou energii, je tedy vhodný pro začátečníky a rekreační jízdu, dále s hliníkem, který ocení sportovní bruslaři, a karbonem pro závodní brusle.

 

  • Velikost bruslí – brusle zkoušejte v odpoledních hodinách a s hrubými ponožkami. Měli byste cítit obepnutí nártu, oporu ve vnější části chodidla a také oporu celého kotníku, který balancuje vaši váhu na úzkých kolečkách. Prsty nesmějí být pokrčené a mohou se lehce dotýkat špičky brusle, nebo mít před ní malou rezervu.

 

Jak si správně vybrat fitness kolečkové brusle si můžete přečíst na našem blogu.

 

Může Vás zajímat: Brusle na inline hokej | Agressive/freestyle brusle