O společnosti

Zajímá vás, jaká je naše filozofie a co už máme za sebou?

Základní informace

Jsme původem česká síť prodejen a internetový obchod se sportovními potřebami. Oficiálně se naše firma jmenuje SPORTISIMO s.r.o. Od roku 2000 fandíme nejen sportu, ale všem zábavným aktivitám, které zákazníkům umožní „život v pohybu“. Cílem Sportisima je poskytnout jim k tomu veškeré vybavení.

Počet prodejen

200+

Ukázat prodejny 

Počet značek

400+

Ukázat značky

Naše motto a slogan v jednom zní

Život v pohybu

 

Naše milníky

Historie ve třech odstavcích

Vznikli jsme v České republice v roce 2000 a první prodejnu jsme otevřeli na podzim roku 2001 v Mladé Boleslavi. Naše rodina kamenných obchodů se od té doby pravidelně rozrůstala. Bylo jen otázkou času, kdy expandujeme i za hranice České republiky. Stalo se tak v roce 2008, kdy jsme otevřeli prodejny ve slovenské Nitře a v Popradu.

Na konci tohoto roku se stala ještě jedna událost, kterou považujeme za důležitý mezník – jako první významný sportovní řetězec v ČR jsme umožnili našim zákazníkům nákup z pohodlí domova pomocí e-shopu Sportisimo.cz. Velmi nás potěšil rok 2011, kdy jsme si přebrali první cenu v anketě Obchodník roku za rok 2010 v kategorii prodejců se sportovními potřebami. Od té doby svou sbírku díky vaší přízni postupně rozšiřujeme.

V prosinci 2021 jsme se dostali na metu 200 prodejen v Evropě. Naším cílem je i nadále dynamicky růst – jak v počtu prodejen, tak v rozšiřování nabídky na e-shopu – a motivovat našimi aktivitami stále více lidí ke sportu a pohybu.

 

Získali jsme řadu ocenění

 

       

 

       


      

 

Klíčoví lidé

FRANTIŠEK GREGOR

CEO

„Za každým vítězstvím stojí poctivý trénink, správně zvolená taktika a v neposlední řadě odhodlání. To platí jak ve sportu, tak v byznysu. Mým cílem je být pro celý tým Sportisima tím správným lídrem, který umí nastavit strategii, zdravě namotivovat, ale taky včas zapískat, když je to potřeba. Zároveň je mou misí ještě více expandovat v zahraničí, posilovat omnichannel přístup a v neposlední řadě přilákat do Sportisima mladou generaci zákazníků.“

THAI NGOC NGUYEN

Zakladatel a Chairman of the Executive Board

„V základních hodnotách nerozlišuji běžný život od pracovního. Jsem přesvědčen, že pro dlouhodobý dobrý pracovní výkon i harmonii v osobním životě je nezbytná radost z práce a možnost seberealizace. Platí to pro mě osobně i pro mé kolegyně a kolegy. Rád pozoruji, jak díky novým a nikdy nekončícím výzvám společně kvalitativně i kvantitativně rosteme.“

Co zrovna děláme nebo čím žijeme (kromě sportu),
zjistíte také na našich sociálních sítích.

   

 Dozvěděli jste se všechno, co vás zajímalo?

Můžete se taky podívat na stránky Pro média nebo se s námi spojit přes Kontakty.