Velký letní výprodej! Ulovte si svůj oblíbený kousek za výhodnou cenu >> Chci nakoupit výhodně <<

Sportisimo Marketplace

Jste výrobce nebo dodavatel sportovního zboží a hledáte nové prodejní kanály? Přidejte se k nám a prodávejte zboží přes náš e-shop po celé Evropě. Je to snadné!

 

 

 

 

 

V průměru 9,5 milionu návštěvníků měsíčně

 

Překlady produktů až do 8 jazykových mutací a kamenné prodejny v 5 zemích

 

Marketingová podpora

 

Odborný servis a poradenství

Formy spolupráce

Marketplace Inhouse

Jedná se o model spolupráce, ve kterém je Sportisimo v úzkém spojení s dodavatelem. Zboží nakupujeme do vlastních skladových zásob, zpravidla v jednotkách ks na úrovni SKU. Reálně se tedy jedná o stav, kdy od jednoho artiklu (např. trička) nakupujeme od každé velikosti 2–3 ks. Na základě odprodejů a obrátky následně dodavatel v pravidelné frekvenci zboží doplňuje.

 Více o Inhouse modelu

 

 

 

 

 

Marketplace Cross-dock

Dodavatel v tomto modelu spolupráce zrcadlí na e-shop Sportisima Rest API/EDI skladovou zásobu svých produktů. Na e-shopu Sportisimo díky tomu dokážeme zobrazovat zákazníkům zboží, které je součástí skladové zásoby skladu daného dodavatele. Při vytvoření zákaznické objednávky propadá požadavek k dodavateli, který zpravidla v denním intervalu objednávky zpracovává a po konsolidaci na svém skladě odesílá k další cross-dock konsolidaci na sklad Sportisimo. Tam se objednávky zpracují a expedují ke koncovému zákazníkovi nebo k osobnímu odběru na některé z prodejen.

Marketplace Dropshipment

Jde o nejpokročilejší formu spolupráce. Dodavatel v tomto modelu zrcadlí na e-shop Sportisima pomocí Rest API/EDI skladovou zásobu svých produktů, stejně jako je to v rámci spolupráce Cross-Dock. Na e-shopu tedy prezentujeme zboží, které fyzicky nenaskladňujeme. Při vytvoření zákaznické objednávky automaticky propadá požadavek k dodavateli, který v denním intervalu objednávky zpracovává a následně odesílá sám přímo koncovému zákazníkovi.

Tuto variantu připravujeme

 

 

 

Způsoby napojení

  CSV
REST API
EDI ORDERS
EDI ORDRSP
EDI DESADV
PORTÁL SRP
Zalistování produktů do systému ERP
         
Zalistování produktových dat
         
Aktualizace skladové zásoby
         
Doplňování zboží SRP
     
Objednání zboží od dodavatele
     
Potvrzení objednávky zboží dodavatelem
     
Dodání zboží dodavatelem
         

 

 


 

 

Chcete se dozvědět více informací? Napište nám

Kontaktní formulář

+
* Povinné údaje

Odesláním formuláře berete na vědomí prohlášení o ochraně osobních údajů.