AKTUÁLNĚ: Prodejny otevřeny pro nákup dětského zboží, ostatní si můžete vyzvednout po online objednání. Na místě lze vyměnit (jen dětské!), vrátit i reklamovat zboží. Zjistit víc

NEVYJDĚTE Z KONDICE

CVIČIT SE DÁ I DOMA

Každý pracovní den vám servírujeme nové tipy na cvičení i relax v pohodlí domova. Pojďte do toho s námi a udržte se v kondici. Nejen, že posilování, protahování, jóga a vůbec jakýkoliv pohyb zlepšuje náladu (vyplavují se při něm endorfiny, hormony štěstí), ale přispívá také k posílení imunity. A ta je nyní veledůležitá. Tak pojďte na to!

Na co byste speciálně v těchto dnech neměli zapomínat?

Pokud už jste ve sportovním, podložku máte připravenou a čekáte na další pokyny, super! Ať už se doma pustíte do kardia, tvrdého posilování vybraných partí, jógy, nebo „jen“ strečinku, měli byste myslet na pár důležitých věcí, aby vaše cvičení bylo efektivní, příjemné a přispělo k utužení vašeho zdraví. Tady jsou:

 

 Vemte si něco, co vás nebude omezovat v žádném pohybu.

Kyslík je při zvýšené fyzické zátěži potřeba.

Než se pustíte do tréninku, protáhněte a zahřejte své svaly.

Nepřepínejte se. Dejte si spíš méně opakování se správnou technikou.

Pro růst svalů i regeneraci je důležitý příjem kvalitních živin.

 

Co se vám (nejspíš) bude hodit?

Je jasné, že váš obývák není fitko. (Pokud máte doma posilovnu, tak tiše závidíme...) Ale i bez strojů a desítek druhů činek si můžete parádně zacvičit. Využijete při tom hlavně váhu vlastního těla, případně pár základních pomůcek. Jako podložka se hodí karimatka nebo alespoň ručník. Budete cvičit podle našich pravidelných tipů z Facebooku, Instagramu či newsletteru? Pak si sežeňte ještě nějakou tu židli místo fitness lavice.

Pro tipy na cviky, sportovní filmy a další užitečné informace sledujte náš Facebook, Instagram a odebírejte náš newsletter.