Jejda, tato akce už skončila!

NEVADÍ

Máme pro Vás spoustu jiných nabídek, která Vás určitě potěší! Podívejte se na právě probíhající akce.

Na seznam akcí

Přihlašte si odběr novinek a už se Vám nikdy nestane, že byste nějakou ze slevových akcí promeškali!

Přihlásit newsletter

Nemáte dárky? Jen klid, to vyřešíme

 rezervací na prodejně nebo dárkovou poukázkou 


Pokud ještě nemáte všechny dárky, nepropadejte panice! Nabízíme Vám hned dvě elegantní řešení, jak i na poslední chvíli koupit praktické dárky, který navíc udělají radost:

·   Rezervujte dárky na prodejně a vyzvedněte si je osobně 

·   Darujte dárkovou poukázku na nákup v hodnotě 200, 500, 1 000 nebo 2 000 Kč


NAKUPTE DÁRKY KLIDNĚ NA POSLEDNÍ CHVÍLI V 90+ PRODEJNÁCH

 

Jak na to: vyberte a rezervujte zboží on-line na našem e-shopu, zjistěte jeho „Dostupnost na prodejně“, vyčkejte na potvrzení rezervace e-mailem a dárky si poté vyzvedněte osobně v některé z 90+ kamenných prodejen po celé ČR.

 

Samotný nákup provedete až při vyzvednutí rezervovaného zboží v prodejně – a to klidně i na Štědrý den do 12:00 (v případě, že dostanete potvrzující e-mail 23. 12.). Všechny prodejny pro Vás znovu otevřeme 27. prosince.

 

TIP: Když se při výběru dárků netrefíte, nevadí – u objednávek přes e-shop až do 24. 12. lze zboží vyměnit za jiné či bez udání důvodu vrátit a nechat si vyplatit peníze až do 10. 1. 2017, a to ve všech prodejnách SPORTISIMO.  


DARUJTE DÁRKOVOU POUKÁZKU


Jak na to: dárkovou poukázku si jednoduše vyzvedněte na pokladnách v jakékoli prodejně SPORTISIMO po celé ČR (v seznamu prodejen snadno najdete tu nejbližší). Dárkové poukázky jsou v hodnotách 200 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč a platí celých 12 měsíců od data vystavení. Teď víte vše, co dělat, aby byly Vánoce opravdu šťastné a veselé. Na co ještě čekáte? :)


Přinášíme Vám tipy na nejoblíbenější dárky