Technologie, které váš výkon vystřelí do nebes

Adidas, Nike, Asics, Under Armour. Velká čtyřka výrobců běžeckých bot si podmanila trh s technologiemi, které vám dají náskok. Vyzkoušejte je.

 

 

 

Naboostují váš výkon

Podrážka připomínající polystyren obsahuje tisíce Boost™ kapslí, které pro vás pracují v každém kroku. Fungují totiž jako paměťová pěna vracející bonusovou energii absorbovanou při dopadu. Každý odraz vás totiž zrychlí a pohodlný plynulý běh prodlouží vaši vytrvalost.

Vybrat si

 

Lehkost plné energie

Kromě toho, že jsou boty velmi lehké, vám při každém kroku dodávají spoustu energie. O její přísun se stará polštářek naplněný vzduchem, který při dopadu pohlcuje náraz a ihned se vymršťuje zpět, čímž podporuje rychlý pohyb a zároveň zabraňuje přetěžování svalů, kloubů a šlach.

Vybrat si

 

 

 

Neřešte terén, prostě běžte

Při každém dopadu musí noha v závislosti na terénu snést 3–5násobek tělesné hmotnosti běžce. Podrážky se speciální gelovou mezipodešví od Asicsu tuto zátěž umí rovnoměrně rozprostřít a absorbovat, ať už běžíte na betonu, v lese nebo na běžecké dráze.

Vybrat si

 

Běhejte s lehkostí jako na měsíci

S technologií HOVR™ se budete cítit, jako by se při běhu snížila gravitace. Speciální pěna a dynamická síť Energy Web totiž dokonale tlumí každý dopad a pohlcenou energii okamžitě vracejí do odrazu. U některých modelů navíc systém MapMyRun analyzuje styl běhu a doporučí vylepšení tréninku.

Vybrat si

 

 

 

Boty do všech podmínek

Podrážka Contagrip® vám pomůže zabrat na každém povrchu, při běhu i chůzi do kopce. Gumové části podrážky se dělí do několika zón podle tvrdosti. Tvrdší okraj podrážky vám tak zajistí dokonalou trakci a zvýší odolnost. Měkčí prostředek zase zabrání podklouznutí.

Vybrat si

 

Déšť vás nezastaví

Ať už běháte krátce nebo si dáváte půlmaraton jako rozcvičku, déšť je vždy nepřítel. S ochrannou vrstvou GORE-TEX® se však svého úhlavního nepřítele zbavíte. Díky voděodolné membráně vám už do bot nikdy nezateče a vy můžete pohodlně zdolávat kilometry.

Vybrat si