Klimatex IWO

Kompresní návleky (1379000531)

Popis

Klimatex IWO

Návleky Klimatex IWO jsou vyrobeny z funkčního materiálu, díky kterému je ponožka rychleji suchá, lehká a příjemná na nošení a poskytuje dobrou termoregulaci. Speciální trychtýřovitá konstrukce kompresních návleků rozděluje sílu komprese v různých jejích částech. V oblasti kotníku je komprese nejvyšší a směrem vzhůru postupně klesá, jde o tzv. graduovanou kompresi. Díky tomu návleky efektivně napomáhají cirkulaci krve směrem vzhůru k srdci. Návleky zlepšují proudění krve ve svalech, okysličení tkání, snižují poškozování svalové hmoty při dlouhotrvající zátěži a umožňují rychlejší odbourávání kyseliny mléčné a tím snižují únavu. Kompresní návleky pomáhají také rychlejší regeneraci lýtkových svalů, snižují otoky nohou a bolesti svalů. Použití: pro sportovní, dlouhodobé zátěžové aktivity - triatlon, cyklistika, běh, maraton a další vytrvalostní sporty. Návleky jsou také výborné v období dlouhého stání nebo sezení, kdy zabraňují otokům nohou. Jsou tak ideální na dlouhé cestování (auto, autobus, letadlo). Vhodné jako prevence křečí (podpora krevního oběhu, minimalizace otřesů). Při závodním použití doporučujeme návleky nasadit asi 3 hodiny před závodem. Pro odbourání únavy po závodu je třeba mít návleky nasazené cca další 3 hodiny nebo do odeznění bolesti. Návleky spadají do I. kompresní třídy (dle normy RAL GZ 387 definovaná tlakem 18-21mm Hg)

  • zlepšují proudění krve ve svalech, okysličení tkání, snižují poškozování svalové hmoty při dlouhotrvající zátěži a umožňují rychlejší odbourávání kyseliny mléčné a tím snižují únavu
  • pomáhají rychlejší regeneraci lýtkových svalů, snižují otoky nohou a bolesti svalů
  • také jako prevence proti křečovým žilám
  • I. kompresní třída – podpůrné
  • vhodné na běh, triatlon, cyklistika a jiné sporty, skvělé také při sedavém zaměstnání nebo práci ve stoje, při dlouhém cestování letadlem, autem, autobusem atd.

Specifikace

Číslo artiklu 1379000531
Kód produktu PN-IWO-900/003
Materiál 81% polyamid, 11% elastan, 8% polypropylen Siltex

Hodnocení

4.7

/5
Celkové hodnocení
hodnotili 4 zákazníci
4 hodnocení
3
1
0
0
0

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit
Tomáš Polický
21:37 26. 4. 2018
Hodnocení:

Oproti předešlému modelu mi příjde, že tyhle kompresky "tolik nekompresují" jsou jakoby volnější, není to však na škodu, naopak...příjemně sedí...po náročném závodě si je rád nasadím....nevím zda jsou něčemu platné, ale pocitově mi vyhovují....

Pomohlo vám hodnocení?
J**** ******a
10:43 4. 8. 2018
Hodnocení:

Pomohlo vám hodnocení?
Šárka Přibylová
6:50 1. 11. 2019

Barva: Černá | Velikost: 35/38

Hodnocení:

Pomohlo vám hodnocení?
Zlata Bednářová
20:11 9. 11. 2019

Barva: Zelená | Velikost: 39/42

Hodnocení:

Pomohlo vám hodnocení?

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Přihlásit

Diskuze

Ptejte se nás, rádi poradíme

Vložit nový komentář

Do diskuze smí vkládat komentáře pouze přihlášení uživatelé.


Přihlásit

Výměna a vrácení

Nejste si jisti vrácením, výměnou nebo reklamací zboží? Zde jsme pro Vás připravili podrobné návody, jak postupovat správně.

Pro registrované výměna nebo vrácení na všech prodejnách až do 10. 1. 2020.

výměna zboží                 vrácení zboží              reklamace zboží